PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=654051}
6,2 2 536
ocen
6,2 10 1 2536
Sweetwater
powrót do forum filmu Sweetwater

Zdecydowanie warto obejrzeć. Teraz westernów kręci sie bardzo mało a jak już są jakieś to zazwyczaj słabe albo przeciętne. Dobrych westernów dzisiaj jest niestety mniejszość. Tym bardziej cieszy udany film z tego jakże znakomitego gatunku filmowego.

ocenił(a) film na 3
dragaz_filmweb

Hej. Na podstawie Twojego profilu uważam, że lubisz oglądać filmy (w odróżnieniu od wielu osób, które szukają tu tylko pyskówek). Nie posiadam się więc ze zdziwienia, że oceniłeś "Sweetwater" aż na 7. Ja z tego gatunku polecam Ci np. "Salvation", który naprawdę jest kilka klas lepszy. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 7
Boruch

Dzięki za miłe słowa. No 'Salvation' to świetny western. Ale 'Sweetwater' też mi sie bardzo podobał. Western to teraz praktycznie martwy gatunek. Lata świetności miał w XX wieku. Tym bardziej cieszy udana próba wskrzeszenia tego gatunku filmowego.

ocenił(a) film na 8
dragaz_filmweb

Zgadzam się, "Sweetwater" to dobry western jak na dzisiejsze czasy. Nie jest rewelacyjny, ale dobry. Poza tym świetna rola pięknej January Jones.

ocenił(a) film na 8
Boruch

obejrzalem doslownie przed chwila Salvation , Sweetwater jest lepszy ,bez dwoch zdań . lepszy dobór aktorów , no bo Mads jest geniuszem ale w westernie go nie widze . Eric Cantona -lepszy byl jako piłkarz Manchesteru .Sweetwater byl bardziej klimatyczny jesli moge tak to okreslic i postacie aktorów byly bardziej wyraziste.


ocenił(a) film na 8
dragaz_filmweb

zgadzam sie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ocenił(a) film na 6
dragaz_filmweb

Pierwsza część świetna, druga już mniej i niestety nie przemawia do mnie zakończenie.
Mimo wszystko wart obejrzenia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones