PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=790925}

Oblicze mroku

Look Away
5,5 15 375
ocen
5,5 10 1 15375
2,7 3
oceny krytyków
Oblicze mroku
powrót do forum filmu Oblicze mroku

Zacznę od tego że film mi się podobał fajna fabuła z sensem nie jakaś pierdoła z kosmosu takie rzeczy się dzieją w ludzkim umyśle film trzyma w napięciu uważam że ocena stanowczo za niska

ocenił(a) film na 6
ricardinioo2012

To fakt fabuła jest fajna i uważam,że film fajny ale jakby na siłe próbował szokować, być kontrowersyjny.Nie dziwie sie,że ludzie zaniżają ocene.Większość ludzi poszła do kina nastawiona na horror a jak sie okazało zero strasznych scen.Po prostu poczuli sie oszukani .

ocenił(a) film na 7
pati1109

ok zgodze sie na taka opinie ale nie wiem czy kazdy chcial obejrzec horror .... osobiscie sie dziwie dlaczego w nie ktorych informacjach o filmie jest wlasnie taki gatunek podany ...

ocenił(a) film na 4
ricardinioo2012

Trochę taka teen drama. Irytowało Mnie epatowanie nagością głównej bohaterki. Po czym poznać słaby horror ? Po zbyt dużej ilości cycków i nagości.

ocenił(a) film na 4
Flinston1987

Szczegolnie, ze bohaterka byla w filmie maloletnia, sama aktorka celowo zostala wybrana wlasnie przez wzglad, ze wyglada bardzo mlodo, wrecz zbyt mlodo. Budowania napiecia erotycznego w takich okolicznosciach jest dosc niezdrowe.

ocenił(a) film na 4
corsa90

Główna bohaterka/aktorka czyli India Eisley ma 25 lat :O :O :O - SZOK ( !!! ) w życiu bym jej tyle nie dał.

użytkownik usunięty
Flinston1987

W takim razie chapeau bas dla stylistów

corsa90

Żadne napięcie erotyczne. Ot, pierwsze doświadczenia nastolatków. Jeśli widzisz w tym coś niewłaściwego, to chyba nie wiesz za wiele o nastolatkach.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Flinston1987

To nie jest horror tylko thriller psychologiczny. Scena nagości miała tutaj inne znaczenie, ale panowie oczywiście wszędzie doszukują się erotyki. Wyjaśnię więc. Kiedy urodziła się jej siostra bliźniaczka, to zaraz po porodzie została oddana (w domyśle, bo nie wyjaśniono, co dokładnie się z nią stało, ale wiemy, że ta rodzina jej nie wychowywała), ponieważ była zdeformowana. Bohaterka zapytała ojca, czy jest piękna. Otrzymała odpowiedź twierdzącą. Więc zapytała, czy kochałby ją gdyby była zdeformowana. Dzieci rodzą się nagie i temu miała służyć ta scena - nawiązaniu do faktu, że odrzucił jedno dziecko, ponieważ nie podobało mu się jego ciało kiedy przyszło na świat. Odrzucił je. To coś więcej niż pokazanie nagości. To obnażenie psychiki. Bliźnięta mają szczególną więź ze sobą. Nawet w tak wczesnym stadium życia mogą nabawić się poważnych urazów psychicznych choćby z powodu rozłączenia.

dzina26

Otóż nie. To jest horror, a nie żaden thriller psychologiczny. To, że można pewne wydarzenia odbierać tu dwojako nie czyni z niego thrillera, a już szczególnie psychologicznego bo strukturalnie wszystko jest tutaj 'in your face'. Poza tym, siostra nie została oddana tylko zutylizowana tuż po narodzinach bo płód był zdeformowany.

ocenił(a) film na 8
ricardinioo2012

Mi też się film podobał znacie może jakieś podobne..

Daniela_Lujan_87

Another Me 2013
Odbicie zła (2008)
Podwójne wcielenie (1993)
Wróg (2013)

użytkownik usunięty
nitishia

ewentualnie
Widzę, widzę (2014)

Daniela_Lujan_87

jeszcze Alone (2007) i opowieść o dwóch siostrach 2003 tylko to horrory oraz dramaty psychologiczne

ricardinioo2012

Gdyby nie te słabe, amatorsko nierealne sceny.

ocenił(a) film na 6
ricardinioo2012

ja też się pozytywnie zaskoczyłem. myślałem, że będzie to coś w stylu, oblicze przejmie skrzypce i zacznie ich mordować, a tu całkiem miłe zaskoczenie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones