PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=873322}
3,9 344
oceny
3,9 10 1 344
Agent Game
powrót do forum filmu Agent Game

Ogólnie to nie mogłem się wczuć w całość filmu, ale niektóre momenty są bardzo dobrze napisane i nakręcone. Z kolei inne są tragiczne, na poziomie wczesnego Uwe Bolla, który jak nie miał pieniędzy na oświetlenie to przerabiał sceny na nocne.

ocenił(a) film na 6
Wujek_Sylwek

Gdzie można zobaczyć ?

ocenił(a) film na 5
mamel

W domu, po pobraniu "z sieci". Nietrudno znaleźć, ale filmweb nie pozwala wstawiać linków.

Wujek_Sylwek

Ja daję 4/10. Niestety, ale film bardzo nierówny. Dobre sceny przeplatane są wręcz fatalnymi. Tytułowa gra agentów z zawiłej, ciekawej przechodzi w prostą jak budowa cepa. Obsada aktorska (no może nie cała) podnosi ocenę - Mel jak zwykle w formie. Sceny akcji słabe nawet na poziom serialu (zwłaszcza na końcu).
I faktycznie to wygląda jak pilot kolejnego serialu o agentach. Niby człowiek ciekawy, jak to się zakończy, ale myślę, że bez tej wiedzy też przeżyjemy ;)

Venomix

4/10 to i tak za dużo, jak na ten badziew - fabuła nie istnieje, montaż fatalny, o oświetleniu to szkoda słów, choć najlepsze są czerstwe dialogi, które dodatkowo gołym okiem widać, że nie zsynchronizowane z ustami :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones