The Umbrella Academy
powrót do forum 2 sezonu

Numer 5

ocenił(a) serial na 8

Jak mnie zaskoczył ten drugi sezon, to do tej pory nie mogę uwierzyć jaka to była przyjemność oglądania.
Dla mnie ukłony dla kogoś kto popracował nad charakterem tych przezroczystych, czyli: Allison, Luthera, Diego oraz Vanya. Coraz głębiej czuć te postacie, choć motyw Vanya powinien być odrobinę bardziej dopracowany, bo faktycznie, tak jak w serialu-każdy się spodziewał, że to ona- może coś zmienić znowu na gorsze.

Jednak po raz kolejny wielkie ukłony dla postaci Klausa- stworzony jest do takich ról, ale on miał już swoje pięć minut chociażby w swoich początkach, czyli serialu Misfits.

Dlatego specjalne ukłony po raz kolejny dla Numeru 5!
Ja bardziej wierzyłam, że on jest dojrzałym mężczyzną, inteligentnym, badass’em niż jego starsza wersja aktorska z serialu.
Ten chłopak ma w sobie taką charyzmę, że kiedy on grał to wzroku oderwać nie mogłam od jego postaci.
Jeśli ktoś pokieruje dobrze jego karierą to za 10 lat będzie wielką gwiazdą kina.
Z całego serca mu tego życzę! ❤️

nattcatmeow

Jest niesamowity, to trzeba przyznać, i choć w pierwszym sezonie był już na bardzo wysokim poziomie w porównaniu do swoich starszych kolegów tak tu wręcz wspiął się jeszcze wyżej. Miałem dokładnie tak samo, nie można oderwać od jego gry aktorskiej oczu. Z tego co wiem to ma strasznie spoko rodziców, i swoją kariera kieruje sam już od jakiegoś czasu, poza tym jest multiinstrumentalista wiec ewidentnie jest to bardzo utalentowany chłopak, na pewno nie jedno jeszcze o nim usłyszymy w przyszłości. I tak jak Ty życzę mu tego z całego serducha!

nattcatmeow

Aidan gra wybornie, jest super dojrzały:) A Robert...no cóż...Misfits i pozamiatane:D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones