PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=708201}

Tabu

Taboo
7,9 70 214
ocen
7,9 10 1 70214
6,7 11
ocen krytyków
Tabu
powrót do forum serialu Tabu

Czy będzie 2. sezon?

ocenił(a) serial na 10

Po tym co podpisane na FW, czyli "mini-serial" mam obawy, że po tych 8 odcinkach koniec. Nie chciałbym tego. Klimat jest super, więc mam nadzieję, że pierwszy sezon zakończy się niezamknięty w jakiejś przerwanej pełnej napięcia scenie i będzie chęć czekania na kolejny sezon. Wie ktoś coś na ten temat więcej? Czy to tylko produkcja na 8 odcinków i zakończy się ewidentnie całość. Jednak wolę opcję pierwszą.

ocenił(a) serial na 10
Alex_Tyler

Podbijam pytanie.

Alex_Tyler

Chyba nie będzie - przynajmniej nic nie wiadomo na ten temat. Jak Ci mało, to obczaj inne seriale w podobnym klimacie:

http://filmyfantastyczne.pl/rankingi/najlepsze-seriale-podobne-do-tabu

Może Ci coś podejdzie.

Alex_Tyler

Jak zawsze zadecyduje oglądalność :)

Alex_Tyler

Podobno miał być, ale kto ich tam wie. Wtopili w ten serial trochę kasy i jeśli się nie zwrociła no to możliwe, że zakończą ten projekt. Szkoda.

użytkownik usunięty
Alex_Tyler

W takich momentach przychodzi mi na myśl ostatnia kwestia z finałowego odcinka Rancza, po którym, przez naciski fanów, dokręcili kolejnych sześć sezonów, każdy następny co raz gorszy: „Ano, skończyło się. Może i dobrze. Najważniejsza rzecz, to w życiu miarę wszystkiego mieć. Za mało niedobrze, ale i za dużo niezdrowo. Tak to już jest. Oto chodzi, że jak się zaczęło to i wiedzieć trzeba kiedy skończyć wypada.”

ocenił(a) serial na 10

Seriale typu Peaky Blinders pokazują że można kręcić kolejne sezony na dużym poziomie jak się chce.

użytkownik usunięty
Alex_Tyler

Wyjątek potwierdza regułę. Najlepiej jeśli autorzy z góry mają przygotowaną koncepcję na dużą całość, dzielą na kilka sezonów, a jak spodoba się pierwszy - produkują resztę.

ocenił(a) serial na 10

Tak, ale Tabu może być tym wyjątkiem, ponieważ w dużej mierze robią to ci sami ludzie co Peaky Blinders. Nie bez powodu dałem ten przykład. ;)

użytkownik usunięty
Alex_Tyler

Jestem przed seansem :)

ocenił(a) serial na 5
Alex_Tyler

http://tvseriesfinale.com/tv-show/taboo-ep-plans-seasons-two-three-fx-tv-series/
http://tvseriesfinale.com/tv-show/taboo-fx-tv-series-cancelled-renewed-season-tw o/
"Since Taboo is a co-production with BBC One (which defrays the cost), I suspect FX will pickup Taboo for a second season — as long as all parties still want to continue with the series and the finances can be worked out."

Plus wywiad z Knightem:
http://ew.com/tv/2017/02/14/taboo-steven-knight-season-1-episode-6/?sf56500352=1
"This whole first season is about America. A lot of unexpected things will happen and a lot of things that people have predicted won’t happen. But this is the story of misfits and America." - podkreśla, że chodzi o sezon pierwszy, jakby w założeniu planowano więcej. (Pierwszy artykuł mówi, że trzy)

ocenił(a) serial na 10
TheBC

Dzięki! Pozytywnie to mnie nastraja. Po jednym sezonie czułbym duży niedosyt. 8 odcinków to za mało jak na taki temat.

ocenił(a) serial na 5
Alex_Tyler

Dla mnie też jeden sezon to za mało. Taboo i Peaky blinders robią robotę - jest na co czekać ;)

Alex_Tyler

Będzie 2 sezon. FX i BBC już go zamówiły. Zresztą serial kończy się tak jakby miał być dalszy ciąg

ocenił(a) serial na 10
sheeri

Będzie 2 sezon i najprawdopodobniej 3 sezon tez -tak zapowiedzieli ( jeżeli chodzi o 2 to zostało to potwierdzone - Hardy się wypowiedział o tym że widzowie mogą się spodziewać dużej ilości wybuchów i akcji) także będzie kontynuacja :)))))

ocenił(a) serial na 10
Alex_Tyler

Jak podaje wujcio google ;)

Premiera serialu 'Tabu - sezon 2' (tytuł oryginalny - 'Taboo - season 2') zapowiadana jest na 2021 rok (Stany Zjednoczone).

Alex_Tyler

Miniseriale zawsze skladaja sie z 1 sezonu z kilku odcinkow. Nie bez powodu jest to "mini"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones