Rojst
powrót do forum 3 sezonu

Rzadko komentuje filmy ale za Dzidzię daje minusa!

freddy_vs_jason

Ja też. Zupełnie niepotrzebna była ta śmierć.

ocenił(a) serial na 8
Ivelise

Uśmiercenie najsympatyczniejszego bohatera to amatorka scenariuszowa.

iroquaiz

szkoda ze nikt nie powiedzial tworcom Line of Duty ze jakis typ na forum fw napisal ze usmiercenie sympatycznego bohatera to amatorka scenariuszowa xDD recenzent z filmwebu be like

ocenił(a) serial na 8
freddy_vs_jason

To nie jest serial romantyczny, policjanci tez giną i chociaz też mi szkoda "dzidzi" to rozumiem scenarzystów.

darek210

Niby tak ale wątków romantycznych we wszystkich sezonach było kilka a ja akurat kibicowałam Dzidzi i Kindze.

ocenił(a) serial na 8
freddy_vs_jason

Najprawdopodbniej to koniec serii więc i tak długo by nie pograł.

ocenił(a) serial na 8
freddy_vs_jason

Kiedyś w serialu Ekstradycja też był taki Dzidzia, czyli młody policjant Kamil Zybertowicz. W trakcie oglądania Rojst przypomniała mi się ta postać i pomyślałem, że pewnie skończy podobnie. Jedyna różnica, że tutaj strzelanina, a w Ekstradycji ktoś wystawił go mafii.

siLk_2

Przecież śmierć dzidzi to karma dla asesorki, która za młodu na nią zarobila. Jak jej się zaczęło układać (kariera, przystojny miły facet) to nagle wszystko wzięło w łeb. Bardzo przemyślany wątek.

Sobocz

Może i karma, może ostatni sezon, ale mne i tak było szkoda. Podobał mi się wątek tych dwojd

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones