PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=330489}

H2O, wystarczy kropla

H2O: Just Add Water
6,6 19 403
oceny
6,6 10 1 19403
H2O, wystarczy kropla
powrót do forum serialu H2O, wystarczy kropla

Dla mnie to jest jakiś żart.
Nie muszę mówić z jakim nastawieniem czekałam na ostatni sezon w którym mojej ulubienicy Emmy miało zabraknąć? W pierwszym i drugim sezonie dziewczyny były specyficzne, każda inna : zbuntowana Rikki, dziecinna Cleo i ułożona Emma, każda miała wady i zalety ale wszystkie dało się lubić. Dziewczyny kierowały się uczuciami, świetnie się dopełniały i były nierozłączne.
Trzeci sezon??
Rozumiem, 'zastąpili' Emmę Bellą.. Ale do jasnej cholery jak można przez cały sezon wspomnieć o niej raz?? Zero przytaczania wspomnień z nią związanych, uśmiechy na twarzach od ucha do ucha. Jak gdyby nigdy nic. Tak samo jak Luise wyjechał... Też nie widać było jakiegoś większego cierpienia, Rikki w tym sezonie nie przyjaźniła się z nim i te ciągle konflikty z Zanem... A od śpiewów Belli.. Wymiotuję.
Porażka totalna.

Kicia_10

Zgadzam się, to jeden z ulubionych seriali mojego dzieciństwa. Ale 3 sezon niszczy całą magię, to już zupełnie inny klimat. Wszystkim praktycznie pozmieniano charaktery, wprowadzono Bellę (za którą nie przepadałam) na miejsce Emmy, nowe naszyjniki które tak po prostu sobie zastąpiły wcześniejsze wisiorki, które przecież były tak ważne i symboliczne we wcześniejszych sezonach, no i rozstanie Rikki i Zane'a.... szkoda gadać. I jeszcze te wodne macki... rozumiem że serial w zasadzie fantasy, no ale serio? Wodna macka która odbija kometę? Błagam... Trzeci sezon to tragedia, na który tak wyczekiwałam, ale dociągnęłam go przez wzgląd na sentyment. Wolę udawać że wcale nie powstał.

Kicia_10

Podzielam zdania tutaj na temat 3 sezonu - pomysły, jakie wymyślali twórcy na wątki do niego były wręcz ogłupiające. Żadnych wspomnień związanych z Emmą poza pierwszym odcinkiem serii trzeciej, wodna macka atakuje, odejście Lewisa w połowie sezonu, na dodatek siostra Willa - Sophie, dla której liczyła się kasa... Żenada! Po co w ogóle zdecydowano się na nakręcenie sezonu 3... 1 i 2 seria miały w sobie to coś, czego nigdy nie brakowało - w niektórych odcinkach mogliśmy zobaczyć, jak dziewczyny sobie radzą z pełnią księżyca, zauważyć jak wyglądają ich relacje, np. z chłopakami, z rodziną. Ale w kolejnej inaczej wyglądało - wodna macka usiłowała zaatakować każdą z trzech syren, przyjaźń dziewczyn stała się nieco ''sztuczna'', odkąd pojawiła się Bella, a co gorsza - zmiana wisiorków i nieprzyjemności Rikki z Zanem. Dno, po prostu dno.

ocenił(a) serial na 1
Kicia_10

Te te te kurde... Ja ci powiem kurde, że Emma wybrała się do fabryki browarów MOCNEGO FULLA i się nie pojawi bo jest do niego przywiązana kurde!!!

ocenił(a) serial na 1
Pierdas_Kiepski

buahahahahaaaa!!!!!
No właśnie tatuś to je takie psinco nomanie a po upływie tego serialu to Bella i też wkroczy na browarka MOCNEGO FULLA nomanie :)

ocenił(a) serial na 1
_CYC_

ty dobrze gadasz synek! :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones