PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=801725}
6,6 446
ocen
6,6 10 1 446
Grzechy przeszłości
powrót do forum serialu Grzechy przeszłości

Ale ta mroczność mnie zamroczyła. Materiału na 2-3 odcinki, a niewiadomo czemu zrobiono z tego nudny, ciągnący się jak flaki z olejem tasiemiec. Niestety, ale się poddałem...

ocenił(a) serial na 7
Prochowski3

Na pierwszym czy drugim sezonie? Ja się przemogłam o im dalej tym lepiej - bardziej energetycznie.

ocenił(a) serial na 3
Agatonik

Poddałem się jeszcze na pierwszym sezonie, ale skoro piszesz, że będzie lepiej, to się przemogę i spróbuje dalej...

Prochowski3

Hinterland to dopiero byly nudy.... masakrycznie dlugie zblizenia na nieruchome twarze bohaterow (myslalam ze film sie zacina.. ale nie.. to taka wartka akcja)... milczenie.... porozumiewanie sie typu... powiem zdanie z d... ty mi z d... zamilczysz

ocenił(a) serial na 3
okidokinaobloki

Tak, co Hinterland, to się zgodzę. Pierwsza seria jedynie trzymała wg mnie jakiś poziom, reszta to nudne flaki z olejem.

Prochowski3

Nie moge zdzierżyc glownej bohaterki detektywki i tej jej przelozonej blondynki o masywnych rekach.... no nie moge.... gra aktorska wiekszosci kobiet to jakas porażka, kolega detektyw ale dobrali aktora... kurcze szkoda...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones