Biały Lotos
powrót do forum 2 sezonu

Może zaliczam się do nielicznych, ale mnie relacja pomiędzy Ethanem, Cameronem, Harper i Daphne irytowała i męczyła. Natomiast pozostałe wątki na spory plus. Generalnie jednak wyżej oceniam I sezon, głównie za postać Armonda rzecz jasna - gość wygrał, choć zszedł.

jaet

Bardzo dobrze ją odczytałaś, ta relacja była irytująca i męcząca :)

ocenił(a) serial na 7
jaet

Mnie najbardziej irytowało, ze w tej relacji nie było nic, czego już wcześniej byśmy nie wiedzieli. Rywalizacja dwóch starych kumpli, kryzysiki małżeńskie, i generalnie "kto - kogo" załatwi i przeleci. Samo życie, tylko po co to oglądać milionowy raz, skoro wokół nas, a każdym kroku , można obejrzeć na żywo to samo (no, może niekoniecznie z taką harmonią kasy)? A na ekranie to już w ogóle norma.

ocenił(a) serial na 7
futsi

Dokładnie tak samo oceniam te wątki. Nudne irytujące nic nie wnoszące. Poza finałem drugi sezon pod każdym względem słabszy od pierwszego

futsi

No nie wiem, dla mnie bardzo ciekawe pary, ich filozofie i relacje.

futsi

100% zgoda. Drugi sezon to na dobrą sprawę inny serial.

ocenił(a) serial na 7
jaet

Dla mnie ta portac zbyt przerysowana.W 2 sez,muzyka i zdjecia to poezja.

ocenił(a) serial na 8
jaet

Ten komentarz powinien byc oznaczony jako spoiler ! nie wszyscy zaczynają od 1 sezonu.Ludzie jak juz coś komentujecie to pomyślcie !

ocenił(a) serial na 5
jaet

Spojler debilu

jaet

Zgadzam się. Ethan i Harper miewali czasami ciekawe wymiany zdań, ale ogólnie rzecz biorąc ten wątek nadawał się na trzy odcinki może, na pewno nie na siedem. Podobnie zresztą było z prostytutkami czy dziadkiem, ojcem i synem - wszystko było męczące na dłuższą metę, bo to fabuły na dwa, trzy odcinki rozciągnięte na siedem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones