PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=875491}

Biały Lotos

The White Lotus
7,7 46 006
ocen
7,7 10 1 46006
7,6 37
ocen krytyków
Biały Lotos
powrót do forum serialu Biały Lotos

Nie rozumiem tak niskiej oceny. Serial piękny , dramatyczny, okraszony nutką humoru

ocenił(a) serial na 10
magik888

Dokładnie co prawda swoją opinię pisałem ironicznie, ale z każdym odcinkiem jest coraz lepiej i koniec końców dyszka zasłużona zważając że ktoś daje jedynke po pierwszym odcinku.... Wracając do samego serialu myślę że w kategorii stricte satyrycznej to może być nawet najlepszy serial a oceniać powinno się po pełnym sezonie wtedy myślę ze śresnia była by ponad 8

użytkownik usunięty
Grimmy_Dmt

Ja dałem jedynkę, ale nie z powodu jakości serialu, ale z powodu pchania w każdym odcinku politycznych, komunistyczno-faszystowskich propagandowych tekstów. Już dość tych kłamstw i prania mózgów mamy na co dzień w mainstreamie, to jeszcze HBO pokazuje na całego po której stronie jest w tej wojnie, która obecnie ma miejsce.

Nie zrozumiałeś satyry, ale nie poddawaj się...

użytkownik usunięty
gregs69

No to właśnie Ty nie zrozumiałeś podprogowego przesłania tego serialu. Pod pokrywką satyry wtłaczane są lewackie poglądy. To jest HBO więc nic w tym dziwnego. Należy do tej globalnej mafii, która rozwala właśnie ten świat i chce wszędzie zrobić tyranię na wzór chiński. No ale żeby to zrozumieć, to trzeba zdać sobie sprawę, że się żyje w matrixie. Większość niestety z tego sobie sprawy nie zdaje, bo nie jest w stanie wyciągnąć łba z TV i reszty ściekowego mainstreamu i zacząć myśleć samodzielnie.


To chyba przez te spuchnięte jądra w pierwszym odcinku...

ty to nawet nie ku,asz budowy zapalki, a tm bardziej cos bardziej skomplikowanego,

brawo za inteligencję na poziomie ameby, serial jest antylewacki. obejrzyj jeszcze 20 razy to może zrozumiesz.

użytkownik usunięty
Bartus0077

Hahaha. Śmieszny chłopczyk jesteś. HBO i CNN mają tego samego właściciela. Myślę, że więcej nie muszę pisać. Jak nie zrozumiałeś aluzji, to sorry, może twój "wybitny" intelekt jeszcze nie dociągnął do poziomu nawet ameby. Wydaje mi się, że nawet jak obejrzysz serial 20 razy i tak nie zrozumiesz o co chodzi.

ocenił(a) serial na 8

Foliarskie pie@#$lenie.

ocenił(a) serial na 7

Oj, ewidentnie należysz do widzów, którzy muszą dostać wszystko na tacy, napisane dużymi literami.

"Ja dałem jedynkę (...) z powodu pchania w każdym odcinku politycznych, komunistyczno-faszystowskich propagandowych tekstów"

No właśnie serial jest wyraźną satyrą, pokazującą, że łatwo prawić takie moralizatorskie bzdury, gdy siedzi się na pięknej plaży przy wspaniałym hotelu, za który zapłacili rodzice. Oczywiście przy okazji można po tych rodzicach pojechać, cały czas korzystając z ich kasy. Przy okazji targając ze sobą czarnoskórą, biedniejszą koleżankę, bo tak ładnie wyglądana na Instagramie.

To właśnie jest satyra, i ten serial rewelacyjnie sprawdza się w tej roli...

użytkownik usunięty
kiri81

Lewak odbierze go tak jak ty. Normalny człowiek odpowiednio. Każdy ma prawo do swojej opinii.

ocenił(a) serial na 7

Ach, Ty jesteś typem od "lewaków" i "prawaków", to raczej nie pogadamy...

magik888

Różnie można określać ten serial, ale "piękny"? Chyba cię poniosło.

ocenił(a) serial na 7
magik888

Obejrzalem na razie jeden odcinek,postacie takie sobie,dialogi nie angazuja,mdle jakies to,nie wiem czym sie tu zachwycac.

ocenił(a) serial na 7
aronn

Dotrwalem na razie do 5 tego odcinka i nadal nic lepiej.Za duzo tu plytkich,zenujacych tekstow,postacimd tez prawie kreskowkowe no i muzyka na jednym tonie,ciagle ta sama nuta,ktora po pewnym czasie zaczyna irytowac a przeciez tu chociaz bylo duzo pole do popisu.

ocenił(a) serial na 7
magik888

Ocena jest za wysoka, góra trzy mu się należy sttasznie jest słaby

magik888

Moim zdaniem ocena jest dość wysoka, co skłoniło też do zainstalowania, choć miałem złe przeczucia.
Jestem kinomanem, więc doświadczenie nie pozwala skreślać serialu po 1,5 odcinka, jednak w połowie drugiego nadal walczę ze sobą, musiałem wyłączyć i odpocząć od nudy wiejącej z ekranu.
Ani tam dramatu, ani komedii, pseudo obyczajowy serial o ludziach którzy są zbyt mało realistyczni i jednocześnie za mało fikcyjni, żeby zainteresować.

Zapytam więc fanów serialu.
Czy jest odcinek w którym bohaterowie odkrywają drugie dno, lub też pojawia się humor sytuacyjny, czy też jeśli w drugim odcinku uważam go za gniota, to już tak zostanie ?

ocenił(a) serial na 4
nyar

już tak zostanie. okropnie męczący i nudny powielający do bólu starte klisze i stereotypy. Ludzie, którzy piszą, że to jest "świetna satyra" albo nie rozumieją słowa "świetna", albo "satyra". W memach jest więcej inteligentnej satyry na temat podobnych problemów, niż w tym serialu.

ocenił(a) serial na 3
magik888

Ten serial jest okraszony nudą

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones