PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=875491}

Biały Lotos

The White Lotus
7,7 46 149
ocen
7,7 10 1 46149
7,6 37
ocen krytyków
Biały Lotos
powrót do forum serialu Biały Lotos

Poczytałem i posłuchałem kilku recenzji tego serialu same zachwyty. Że niby świetna satyra, że niby czarna komedia, taka Sukcesja na wakacjach. Tym bardziej oczekiwałem że są tu moje ukochane Sydney Sweeney i Alexandra Dadario. I co? Rozczarowanie. Jak dla mnie 6.5

Zajcevv

Dokładnie mam takie same odczucia, i też wystawił bym 6,5 gdyby nie sztuczna scena wypróżniania, sztuczne genitalia, bardzo przerysowany menażer hotelu było by lepiej

ocenił(a) serial na 3
PIXA_GOD

Nie tylko Ty.

claire199

Dużo zagrywek w stylu komedii adama sandlera lub jemu pochodnych a ocena 7,5 jak widać iq społeczeństwa spada :) sam dałem 5 czyli film średni

ocenił(a) serial na 3
PIXA_GOD

Ja dałam 3.

ocenił(a) serial na 4
PIXA_GOD

Ja posłuchałem podcastów, coś tam przeczytałem i miałem oczekiwania na wyrost.
Dla mnie zawód, niby to nie jest złe muzyka na plus, scenerie raczej na bardzo duży plus, aktorsko też nie jest źle, ale całościowo kuleje.

Olaf_Ragnarson

Ale co mnie zdziwiło sezon 2 jest zupełnie inny od pierwszego o wiele lepszy scenariusz, gra aktorska, muzyka jest wspaniała i włochy i jest ten klimat tajemnicy dałem 8/10.

ocenił(a) serial na 5
Zajcevv

ja tez nie rozumiem tych zachwytów,dobrze,ze tylko 6 odcinków,wiecej miałbym serdecznie dosc 5,5 na 10 a te całe dorabianie pseudo inteligentych opini jest po prostu głupie xD

ocenił(a) serial na 7
marcinpastuszynski

Mnie zmeczyly 4 odcinki ale 2 kolejme wreszcie dobre i nawet muzyka wreszcie dobra.

ocenił(a) serial na 4
Zajcevv

Właśnie nie rozumiem tak wysokiej oceny tego serialu. Skończyłem trzeci odcinek i dalej nie mogę. W kolko to samo i denerwująca muzyka

Zajcevv

Tak samo, serial ostatnio tak zachwalany ale zdecydowanie nie moje gusta. Nie wiem, może kolejne sezony są lepsze, ja jednak odpuszczam na pierwszym. Dawno nie czułam takiej antypatii do dosłownie każdego bohatera. Opinie że kierownik hotelu to gwiazda serialu OMG nie mogłam znieść tej postaci na ekranie.

ocenił(a) serial na 4
Zajcevv

Nie tylko Ty, jak dla mnie też ogromne rozczarowanie i nie rozumiem zachwytów. Jak dla mnie serial próbuje wyważyć otwarte drzwi prezentując jedynie stereotypy i do bólu starte klisze. Myślę, że może się zainteresować jedynie kogoś, kto nigdy w życiu nie słyszał o żadnych problemach społecznych. Mnie jedynie wkurzył (i wynudził), bo próbował wciskać mi najbardziej oklepane kwestie jako coś odkrywczego.

ocenił(a) serial na 9
buzzkill

hmm, pokaż mi w takim razie serial. w którym przełamywana jest poprawność polityczna, do obrzydzenia serwowana na Netflixie? Dla mnie to wartość sama w sobie. Chwila szczerości w zalewie medialnego dyskursu od którego już wywraca.
Wg mnie poszczególne postaci są fajnie skontrastowane, oczywiście, że przerysowane, bo to jednak czarna komedia, ale oddają ducha naszych czasów. 2 sezon wg mnie lepszy, w pierwszym lekka przeginka fizjologiczna.

Zajcevv

Pierwszy sezon genialny. Drugi lipa.

ocenił(a) serial na 7
dangervest

Pierwszy sezon lipa do drugiego nie podchodzę

andrze_r

W połowie drugiego odcinka przełączyłem na Klan

ocenił(a) serial na 5
Zajcevv

Po dość długiej przerwie (no tak mnie wciągnął) wczoraj obejrzałem w końcu dwa ostatnie odcinki i chyba jestem jeszcze bardziej rozczarowany, bo 6,5 to dla mnie zbyt wysoka ocena. O ile pierwszy sezon był niezły i momentami zaskakujący, to drugi broni się tylko ładnymi zdjęciami, reszta jest poniżej średniej, dla mnie to totalnie nieangażujące postacie w miałkich historyjkach i postać grana przez Sabrinę Impacciatore będąca smutnym cieniem Armonda (przy czym winię tu bardziej Mike White, który zupełnie zawalił drugi sezon i scenariuszowo i reżysersko).

ocenił(a) serial na 3
Zajcevv

Jeżuuuu ależ to było słabe! W bólach obejrzałam 1 sezon …  Po 3 odcinku miałam ochotę wyłączyć i nigdy do niego nie wracać .. przemęczyłam się, obejrzałam do końca … Oceniłam na 3 ale i tak mam wrażenie ze to za wysoka ocena … nie wiem skąd zachwyt , nie wiem skąd taka popularność, nie wiem jak można ten gniot nazywać „genialnym”!! niestety ciężko mi wymienić chociaż jedną zaletę tego serialu …

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones