PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=875491}

Biały Lotos

The White Lotus
7,7 46 015
ocen
7,7 10 1 46015
7,6 37
ocen krytyków
Biały Lotos
powrót do forum serialu Biały Lotos

Czy tylko ja za każdym razem mam ochotę zabić kolesia od tej młodej żonki, co się kłócił o apartament? Tak wkurzającego typa dawno nie widziałam. Działa na mnie jak płachta na byka. Głowa pod wodę i utopić.

ocenił(a) serial na 7
SatineNic

Mnie tam bardziej wkurzam ta córka Olivia.

ocenił(a) serial na 6
gabrii

Dokładnie!

SatineNic

Facet jest satyrą na samego siebie i po prostu nie da się go lubić. Co jest zapewne założeniem twórców filmu, żeby bardziej uzasadnić zniesmaczenie  jego żony. Swoją drogą ona jest tak zaskoczona, jakby pierwszy raz go widziała. Czy oni się w ogóle znali przed ślubem??

ocenił(a) serial na 7
olgadon

Jakoś nie odczuwam takiej antypatii do niego. Zapłacił za lepszy pokój, więc szuka sprawiedliwości, troszczy się o żonę, mimo że czasem nieudolnie (z pracą), stara się być miły dla wszystkich. Jestem na 3 odcinku, może potem będzie gorzej, ale on jeszcze jest normalny na tle tego wrednego hotelarza i uszczypliwej córki

gabrii

Nie on zapłacił tylko mamusia :D Oglądaj dalej. Typowy syndrom narcystycznego jedynaka, synusia mamusi.

olgadon

Ten facet to całkiem niezła egzemplifikacja Narcystycznego Zaburzenia Osobowości - pewnie taki typ wynikający z bycia Golden Child, sądząc po jego mamusi.

ocenił(a) serial na 9
olgadon

no tak, oni wszyscy są satyrą na Typowych Wczasowiczów
i moim zdaniem genialnie odegrali swoje role
każdy z nich

ocenił(a) serial na 6
frotka_w_ultraviolecie

Zdaje się, że w ogóle nie chodzi o wczasowiczów. To raczej satyra na społeczeństwo w każdym miejscu, w którym jego członkowie funkcjonują. Miejsce chwilowego odosobnienia od codzienności wybrano aby pokazać skondensowany wysyp sytuacji krytycznych. I jak sobie z nimi radzą/nie radzą, jakimi się okazują poza codziennym udawaniem. Lub poza codziennym kieratem.

ocenił(a) serial na 7
SatineNic

A ja mam właśnie bekę jak ten typ truje temu gejowi zarządcy hotelu,a ten po złości go spławia na różne sposoby he he.Ogólnie fajny serial,ciekawe postacie,rajskie krajobrazy.Fabuła ciekawa,oraz komiczna ;).Fajnie że zapowiadają już powstanie 2 sezonu.

ocenił(a) serial na 8
SatineNic

tak, jest irytujący ale ta jego żonka trochę mnie irytuje tym swoim rozmemłaniem, sama nie wie co chce

Habia

Dokładnie, wygląda jakby dopiero co się obudziła - zaskoczona, że wzięli ślub.

SatineNic

On akurat jest przerysowany, taka bubkowata miała być ta postać z założenia, więc jakoś specjalnie mnie nie drażni.
Za to te dwie nastolatki są okropnie irytujące. Zarówno córka z muchami w nosie i gardząca wszystkim, jak i ta koleżanka, która kreuje się na skrzywdzoną "niższą klasę".

ocenił(a) serial na 8
MondegreenM

One są mega wkórwiające!

ocenił(a) serial na 9
MondegreenM

Nastolatki są przerysowane, natomiast typów takich jak on jest pełno.

SatineNic

Tak, irytuje jako postać. Tak miało być. Zagrał to świetnie.

SatineNic

Mnie bardziej wkurzała ta jego głupia żonka

ocenił(a) serial na 9
SatineNic

TAAAAAAAK!!! marzyłam, żeby jeszcze bardziej go wycyckali ;-))

SatineNic

To tylko świadczy o tym jak dobrze oddano tę postać

SatineNic

Pracuję w hotelarstwie i to jest najgorszy typ Gościa właśnie :D Nawet gdybyś dała mu gwiazdkę z nieba w rekompensacie to i tak będzie źle :D

chinka92

Takich ludzi jak ty, nie powinno się zatrudniać w pracy, gdzie jest potrzebny kontakt z klientami. Gość nie chce twojej gwiazdki z nieba, tylko to za co zapłacono. Zamiast tego jest zbywany kłamstwami i robiony w konia przez irytującego hotelarza, który na koniec stawia mu klocka na ubrania. Rozumie, że ty jesteś pracownikiem jak z tego skeczu, gdzie mówią "nie mamy pańskiego płaszcza i co nam pan zrobi".

ocenił(a) serial na 8
SatineNic

Jestem po 3 odcinku. Imo problem z tą postacią polega na tym, że on do końca nie rozumie innych ludzi (nie jest empatyczny). Jego troska jest trochę taka robotyczna/wyuczona, a nie spontaniczna, wynikająca ze zrozumienia emocji innych osób. Bardzo dobrze widać to na przykładzie jego relacji z żoną - deprecjonuje jej pracę, flirtuje z innymi kobietami na jej oczach(!), nie interesuje go jej zdanie dotyczące interwencji w hotelu itd.
Ale co do jego zachowania w samym hotelu, to nie odbieram tego bardzo negatywnie. Tj. nie widzę nic złego w dochodzeniu do faktów dotyczących rezerwacji (tutaj "złym" był dla mnie kierownik hotelu, który od początku ściemniał i olewał go, nie chcąc naprawdę zrekompensować pomyłki).
Oczywiście wiem, że to nie do końca o to chodzi (o te szczegóły) - koleś ma być po prostu figurą bogatego z urodzenia, białego, uprzywilejowanego mężczyzny, w dodatku kogoś w rodzaju wiecznego "dziecka". Taka ofiara dominującej matki, która zapewne nie potrafiła widzieć syna (jego faktycznego obrazu), tak samo jak i on teraz nie potrafi widzieć np. żony.

ocenił(a) serial na 7
SatineNic

Postacie właśnie takie są, nie da się ich polubić, każda jest pełna wad, a przez to bardzo ludzka Serial satyryczny, więc trochę przerysowany, ale tacy są ludzie

ocenił(a) serial na 8
SatineNic

Uwierz, nie tylko Ty. Mam ochotę gościowi łeb rozwalić i chyba taki jest zamysł twórców. (Uwaga, spoiler)Tym bardziej boli jej finalna kapitulacja. Tak bardzo miałem nadzieję, że go zostawi i wróci sama. Ale chamy zrobili to specjalnie, bo w pierwszym odcinku pokazali go samego na lotnisku i człowiek uwierzył, że dziewczyna się uwolni. Niestety... Całe szczęście młody poszedł szukać sensu życia na kanu..

ocenił(a) serial na 7
qudlaty

Typ jest spoko, jedyny normalny w tym towarzystwie, a ona to rozmemłana kretynka.

ocenił(a) serial na 8
SatineNic

To znaczy, że aktor świetnie wykonał swoją robotę :)

ocenił(a) serial na 8
SatineNic

Gość jest niemożliwy, ale za każdym razem miał jednak 100% racji :)

ocenił(a) serial na 10
SatineNic

to jest serial, gdzie kazda postac oprocz matki i recepcjonistki sa mega wkurzajace xD Duzo by o nich mozna opowiadac. Dlatego serial bardzo mi sie spodobal

ocenił(a) serial na 10
SatineNic

Ja go lubię :) ma rację ze wszystkim tak naprawdę :) Mnie wkurzają ta córka i jej koleżanka, są tak niemiłe, niewdzięczne w stosunku do rodziców i wredne dla brata, że ja im bym najchętniej nakopała :D

ocenił(a) serial na 9
aniaprzezdziecka

Mnie najbardziej wkurza opłakująca matkę kobieta, która pogrywa sobie z pracownicą masażu. A ten filtr nowożeńca wydawał się być celowy. Żeby partnerka mu zazdrościła k doceniła jeszcze bardziej gest zabrania na łajbę.

bredny

@bredny Z innej strony patrząc, pracownica masażu chce wykorzystać bogatą kobietę w kryzysie do poprawy swojej sytuacji życiowej.

Wszyscy jesteśmy siebie warci. A ten serial pięknie to pokazuje.

ocenił(a) serial na 8
SatineNic

W drugim sezonie będziesz zadowolona :D

SatineNic

Tak tylko ty, bardziej wkurzająca była ta jego marudna żonka...

honky2000

10/10

honky2000

Dokładnie

ocenił(a) serial na 8
SatineNic

Po nakryciu kierownika hotelu w "tej" sytuacji był zabawny. Jego reakcja, sprawiła, że się uśmiałem :)

SatineNic

A mnie bardzo śmieszył. W ogóle rzadko mi się zdarza, żebym lubił wszystkich bohaterów w serialu a tutaj tak jest. Sezon 1 mega. Sezon 2 lipa.

SatineNic

Dla mnie dużo bardziej wkurzająca były rozpuszczone gówniary i ta jego zakompleksiona żonka

ocenił(a) serial na 3
SatineNic

No sory, ale jadę na wakacje, opłacam pokój premium i dostaję inny... zrobiłabym ogromną awanturę. Nie ma znaczenia to, że pobyt opłacili rodzice, czemu ma to być coś złego? Hotel nawalił i robili z gości idiotów to jest wkurzające a nie typ dochodzący swoich praw jako konsument

SatineNic

Jak już się zorientujesz, że oglądasz komedię a nie ,,Listę Schindlera", będzie Ci łatwiej.

ocenił(a) serial na 8
SatineNic

Mnie ona wkur, a jego zdenerwowanie w 100% rozumiem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones