Nicholas KingII

7,7
262 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Nicholas King

Chłopie, chyba niejednemu będziesz się śnił po nocach:)

damianeq12

Przyznaję że charakteryzacja bezbłędna, film nie należy do najstraszniejszych ale robi wrażenie dzięki temu demonowi. Ten Nicholas King to niezła zagadka...

pirania_7

Dokladnie,facet niezly.

pirania_7

E tam nie należy. Dla mnie to jeden z najstraszniejszych jakie widziałem, a trochę już widziałem. Film ma ciężki, ponury klimat, przesycony niepokojem i trwogą, jak mało która produkcja. Wymień mi choć kilka produkcji o zbliżonym poziomie, albo podaj te, które Twoim zdaniem są najstraszniejsze.

damianeq12

Był naprawdę świetny. Między innymi dzięki niemu, ten film ma taki fajny klimat.

damianeq12

Zgadzam się, coś czuje, ze dzisiaj nie będę spała przez tego pana xD

Ania09071996

W co lepszym zespole black metalowym czy nawet w Slipknot lub Mashroomhead mają podobne lub straszniejsze maski czy malunki przez co nie ma się co zachwycać tym make-upem :P

drenz

jednak w połączeniu z całym filmem i atmosferą, którą wprowadza to uwierz mi jest xD

Ania09071996

Tak, też uważałam go za blackmetalowego księcia, ale bałam się go jak sialala. Przez większość filmu, potem film zaczął się robić śmieszny i głupi.

damianeq12

Sam demon niezły, ale bardziej przerażające są jego wizerunki ub scena z ekranem maca...

użytkownik usunięty
damianeq12

Dokładnie xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones