Marzena Rogalska

4,9
360 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Marzena Rogalska

W jednym z ostatnich odcinków programu wreszcie ktoś przyciął nosa p. Rogalskiej. Zanim zaczęła przekazywać plotkę, śpiewała do puszki. I Jan Nowicki czekał już na historyjkę. Wtedy ona zapytała, dlaczego on nie zachwyca się jej śpiewem... A on odpowiedział, że nie ma czym... brawa, ogromne brawa dla p. Nowickiego, że wreszcie wygarnął jej totalny brak słuchu. Nie wiem jakim cudem ona śpiewała w Metrze Józefowicza i Stokłosy.
A w samym KCP- na siłę próbuje być wyluzowana, zabawna. A przez to niestety widz (jak ja) może odbierać ją jako sztuczną i żenującą...

laleczka874

nie wiem czy sztuczna, obawiam się ze ona taka właśnie jest z natury - żenująca :/

laleczka874

Jak Józefowicz obsadził Rogalską w Metrze to nic dziwnego, że ma problemy z oceną tańca genialnych gwiazd..... BUFFOn jeden pieprz..ony!!!!!!!!!

laleczka874

Mnie ona też strasznie irytuje.

prumprumka

Mnie też. Najgorzej jak się śmieje...

Nightmare_Sally

udaje, że się śmieje... ;D a to zmienia postać rzeczy. Ja nie lubię też jak próbuje śpiewać, bo kaleczy tylko jakąś muzykę...

laleczka874

Wszyscy jestescie zalosni, prawdziwi sfrustrowani Polacy, ktorzy kochaja hejt. Rogalska to swietna kobieta, i bardzo empatyczna.

banania5

Ja ją też za to lubię. Polaczki takie już są. Jej główną siłą jest to ze nie ma kompleksów - jest na luzie. Może trochę brakuje jej inteligencji ale myślę że ona wie że to nie jest takie ważne co jest całkiem mądre.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones