Ludivine Sagnier

6,9
4 358 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ludivine Sagnier

"Basen" pokazała się z jak najlepszej strony -- nie za duże ale milutkie bardzo.

Cpt_Spaulding

A wg mnie jest to bardzo ładna aktorka i ma też coś do pokazania poza tym, coś tu napisał - umiejętności aktorskie.

Cpt_Spaulding

nie za duże???? to jakie majo być, żeby były dobre i nieobwisłe. ona miała idealne

slonica_smalec

zgadzam się z przedmówcą. Ciało ma świetne!

Inez91

Jako Sarrab w "Sobowtór diabła" powaliła mnie urodą.

tytus01

jak to mówio..swinie pomalujesz to za maz wyjdzie ;)

Cpt_Spaulding

Biust extra. I sądzę że duży jak na jej szczupłą sylwetkę.

Sighma

w Basenie nie robiła nic więcej jak tylko się cały film kur w iła na prawo i lewo , plus zamordowała jednego ze swoich kochanków który przerwał jej ssanie jego ku tas a i się wściekła....

Cpt_Spaulding

są idealne... ;)

bodysong

Zgadzam się z wami wszystkimi co do jej biustu. Piękny i w sam raz. 
Oczywiście to kwestia gustu, bo nie każdemu musi podobać się to samo - to jasne. 
Swoją drogą ciekawiło mnie, ile ona wtedy miała lat, bo jak się na nią patrzyło, to taka trochę dziewczyna, a trochę kobieta. Bardzo młoda. 
Wygooglowałem i okazało się, że jest moją równolatką (ten sam rocznik). Różnica między nami, to ledwie 3 miesiące z kawałeczkiem.
Jej aktorstwa nie będę oceniał, bo się na tym aż tak nie znam, zwłaszcza w tego rodzaju filmach, ale wnioskuję po opiniach, że też było nieźle.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones