José Ramón Ayerra

5,7
7 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby José Ramón Ayerra

Tak, świetny pomysł na to jak działają ludzkie instynkty spowodowane utrata bliskiej osoby,
Chodzi tu o CZERWONEGO ORŁA.....film jak i serial, doskonale zrealizowany, fabuła, gra aktorska, kostiumy, walki, akcja, zagadki, intrygi, miłość, zdrady, kłamstwa, walka o życie, i pomoc ludności wobec pokoju i sprawiedliwości - a to wszystko w AGUILA ROJA !

POLECAM - 10/10 :)

Ja się dołączam do Leona on potrafi pokrótce wszystko opowiedzieć i zachęcam do oglądania Czerwonego Orła filmu oraz serialu :)

użytkownik usunięty
stokrotka251

Dzięki wielkie za słowa, ale myślę że każdy w taki sam sposób opisał by pracę reżysera nad tym Serialem i Filmem, to kawał doskonałej roboty :)

No masz rację... :) :)

użytkownik usunięty
stokrotka251

Nie nadpisałem tylko o pozostałych filmach i produkcjach, ale ta najbardziej zasługuje na wspominki :)

No tak :)

użytkownik usunięty
stokrotka251

Chociaż inne filmy też są ciekawe, oglądałem trailery, i całkiem, całkiem :)

Ja właśnie ściągałam dziś film i mam zamiar go oglądnąć bo w kinie nie byłam a chciałam oglądnąć bo po zwiastunie wydawała się fajny... :)

użytkownik usunięty
stokrotka251

No ja jestem już kilkakrotnie po seansie innych filmów, i wciąż mam wrażenie że to spora kolekcja ambitnych filmów, mam nadzieję że rozejdzie się po ludziach, i każdy będzie miał okazję zobaczyć inne twórczości :)

No miejmy taką nadzieję.... :)

użytkownik usunięty
stokrotka251

Na pewno, przecież nigdzie nie jest napisane że zakończył karierę po kilku filmach, a ma w produkcji jeszcze kilka, oby były tak ciekawe jak AR :)

No to z miłą chęcią oglądnę nie jeden raz :) I będę czekać może wyreżyseruje 2 film o AR :)

użytkownik usunięty
stokrotka251

Druga część, kurczę chciałbym żeby tak było, praca nad serialem, ciągle trwa, dlaczego by nie przełożyć to na film,
dużo by czasu nie zajęło, przeskok z serialu na film :)
Zobaczymy, może trylogia będzie :)

Fajnie by było :) :) ale musimy poczekać :) nic innego nam nie zostaje do roboty :) no zostaje to żeby oglądać odcinki które są już :)

użytkownik usunięty
stokrotka251

Ale to spora kolekcja, jak dla mnie cenna, urwał bym ręce jakby mi ktoś to odebrał, do tego dojdzie nowy Sezon...super :)

No ja w ciągu 2 miesięcy ściągłam sobie AR i muszę zgrać teraz to na płytki bo nie wiadomo czy czasem kompowi nie odbije i się co nie podzieje bo nic nigdy nie wiadomo zepsuję się albo coś i będzie kicha a tak to będę mieć na płytkach i nie będę się martwić :) :)

użytkownik usunięty
stokrotka251

Dokładnie, na płytce nie ma problemów, no czasem, ale jak ją dobrze schowasz, to nic ci nie zagraża, a zawsze będziesz miała pewność że masz w kolekcji ulubiony serial, ja mam to samo, zrobiłem kilka kopii, jak jakaś płyta ulegnie nieoczekiwanemu uszkodzeniu, będę miał drugą :)

No ja mam raz zgrane i muszę dokupić płytki bo mi zabrakło a wciąg łam ostatnio dziadka w Orzełka to jemu pożyczyłam ciotce to trzeba mieć jeszcze kopie tylko dla siebie i nikomu nie pożyczać :)

użytkownik usunięty
stokrotka251

Tak trzeba być gotowym na to że twoje słowa i chęci zdadzą się próbie, a pożycz żeby to zobaczyli, jedna płytka druga płytka i tak ciągle, trzeba też mieć kopie dla siebie, ja też sporo rozdałem po rodzinie i znajomych :)

No bo jak kiedyś jeszcze kogoś się wciągnie to trzeba będzie mu pożyczyć i tak w kółko :)

użytkownik usunięty
stokrotka251

Znajomy znajomemu, i tak dalej, aż w końcu nastąpi masowy fanpage Orła :)

O fajnie by było :)

użytkownik usunięty
stokrotka251

Prawie tak jest, no w strzępach, bo na naszym forum jest dosyć znajomych znajomych, to już coś, mam nadzieję że to będzie się wydłużać ;)

Pożyjemy to zobaczymy :)

użytkownik usunięty
stokrotka251

Owszem, tylko denerwuje mnie to stwarzanie scenariusza przez kilka osób, nie wie dokładnie co będzie a wymyśla....a odcinki nie są jeszcze dodane w Polsce...więc skąd ta pewność ?

No tak masz rację powinny max robić przy tym 2 os albo 1 nie więcej :)

użytkownik usunięty
stokrotka251

O to było by komfortowe :)

Mnie złości żę nie wiemy kiedy będzie dokładnie puszczony sezon bo to czekanie jest wkurzające

użytkownik usunięty
stokrotka251

Dokładnie, czekanie dobija, i to jeszcze nieoficjalnie się ciągnie....

No tak :)

użytkownik usunięty
stokrotka251

Mam nadzieję że nie zrezygnują bo to by tylko spowodowało wzrost nerwów !

Właśnie mogli by zapowiedzieć i spokój byłby a fani by czekali do tej daty :)

użytkownik usunięty
stokrotka251

Oni sami nie są pewni tego kiedy będzie premiera....

to nie dobrze :)

użytkownik usunięty
stokrotka251

No właśnie, więc jeszcze mogą nadpisać że to będzie zawieszone...

Nie strasz mnie :)

użytkownik usunięty
stokrotka251

Nie mam zamiaru, ale wszystko jest możliwe, nic nie mamy tylko zapowiedź a to może się zmienić.

Oby się nie zmieniło :)

użytkownik usunięty
stokrotka251

Oby się zmieniło na więcej....

No na odcinki a nie zapowiedź :)

użytkownik usunięty
stokrotka251

No dokładnie....oby się udało :o

Właśnie :)

użytkownik usunięty
stokrotka251

A jak nie to krew mnie zaleje....

O mnie też.....

użytkownik usunięty
stokrotka251

i tu się zgadzamy, bo obojgu nam zależy....

No tak :) zależy żeby szybko puścili :)

użytkownik usunięty
stokrotka251

I to jak cholera zależy !

ale puszczą (kiedyś) :)

użytkownik usunięty
stokrotka251

( Kiedyś )
( może )
( mam Nadzieję :) )

Eee no na pewno puszczą ale nie wiemy kiedy :)

użytkownik usunięty
stokrotka251

A kto to wie.....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones