Jason IsaacsI

7,9
23 115 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jason Isaacs

Jako facet i jako aktor:DD genialny zarówno w HP, Black hawk down jak i w Patriocie. Tylko wg mnie trochę niedoceniany...

Tarantinka19

Masz całkowitą rację. Jestem jego wielką fanką od paru lat i martwi mnie, że tak mało ludzi go kojarzy. Jason jest naprawdę dużo zdolniejszy i przystojniejszy niż jakiś tam Brad Pitt czy inni tego typu aktorzy. Pozdrawiam wszystkich fanów Jasona!!! :D

Tarantinka19

Świetny aktor, fajnie gra w HP, bardzo podobał mi sie w Patriocie, Słodkim listopadzie,

Tarantinka19

Co fakt,to fakt.Ten facet wymiata na każdym froncie i w każdej roli.Najlepszy był w "Black Hawk down",HP,"Passionacie" i w "Słodkim Listopadzie".Jest dla mnie mega męski,mega sexy.To spojrzenie wredala doprowadza mnie do szału!A RRRRRRRR!!!!!!!

Tarantinka19

Werefroggie!Bardzo bym chciała z Tobą korespondować,ale na Twoim blogu nie znalazłam żadnego wpisu,więc nie wiem jak się z Tobą skontaktować.Pewnie po mojej poprzedniej wypowiedzi nie będziesz miała ochoty mnie nawet znać,ale zaryzykuję i podam Ci swój email,bo na gg i czy tlenie zawiesza mi się komp.Oto on:matilda_padalecka29@o2.pl.Skorzystasz z niego albo i nie.

Tarantinka19

Bardzo podobał mi się również w Smoking, był taki czarujący.

Anda00

hehe a oglądała może któraś z was Passionade? ma być w pon. i nie wiem czy oglądać:)

Tarantinka19

Dzisiaj znowu na polsacie "Patriota", będzie na co popatrzeć:)

meAlancholic

Drań, on zabił Ledgera! Widziałem na Polsacie! Jestem pewien, że są inni świadkowie.

Morgan_Mortimer_Graff

Ha! Ja też to widziałam!! Morderca jeden...

_DeathEater_

szczerze to jego maniera aktorska jest beznadziejna i psuje każdy film, takie moje zdanie

barbie_6

Rewelacyjny aktor, każda jego postac zapada w pamięć. wymienic mozna choćby jego role w Potterze, patriocie, bh down, event horizon...masakra :)

ManBehindTheMist

Ale oprócz tego, że jest dobrym aktorem to trzeba zauważyć, że Jason jest cholernie przystojny i ma w Jsonie to coś:) ahhh....

agisonik92

polecam tez Event Horizont gdzie gral niejakiego DJ Traume

ManBehindTheMist

A poza tym ma charakterystyczną mimikę i twarz ogólnie, przynajmniej według mnie, wszędzie bym go poznała :) Umie się znakomicie wcielić w rolę,bez względu czy to czarny charakter, ksiądz czy transwestyta. I jest przy tym naprawdę przystojnym (nie po prostu ładnym) facetem i wydaje się sympatyczny i przyjacielski :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones