Jason IsaacsI

7,9
23 133 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jason Isaacs

Widziałam go tylko w czterech filmach (HPi KT, HPiCO, Patriota, Piotruś Pan) i w każdym z tych filmów wcielił się w postać czarnego charakteru. I moim zdaniem pasuje do takich roli choćby z powodu swoich oczu:P Które nawiasem mówiąc, po prostu mnie przerażają, są takie przenikliwe, zwłaszcza jak tak podejżliwie patrzy:P

persefona_4

ach tak... ma cudowne oczy... aż mnie dreszcze przechodzą jak w nie patrzę :P:P

persefona_4

ja widzialam go tylko w trzech filmach i ciekawe jest to, że za kazdym razem ten aktor mi sie spodobal, ale nie wpadlam na to ze to jeden i ten sam czlowiek (najlepszy w "patriocie"). Jason jest wspaniały i ma boskie oczy, w ktorych sie zakochalam;)...

persefona_4

W Patriocie szczególnie... Miodzio, mogę oglądać ten film bez przerwy, tylko ostatnia scena z nim jest smutna, jak zobaczyłam pierwszy raz jak Melcio go zabija to przez tydzień byłam załamana... Porażka ;P

persefona_4

on jest świetny, nawet jako czarny charakter, jest świetnym aktorem i przystojnym facetem z wyrazistym spojrzeniem,

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
persefona_4

Z tym się akurat zgadzam. Jego oczy to po prostu... aż brak mi słów... uwielbiam tego aktora... polubiłam go włąsnie ze względu na jego oczy. :)
Takie jasne i przenikliwe... KAPITALNE. pozdrawiam fanów :*

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones