Jason IsaacsI

7,9
23 063 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jason Isaacs

Tyle razy ogladałam że kaseta umarła. a scena w kościele i jego tekst "shut the door" po
prostu zwalał mnie z nóg. Każde sceny z nim oglądałam tysiące razy :))

ankas40

Ja go najbardziej pamietam wlasnie z Patrioty.Zagral totalne sociopatycznego sku*wiela i to mu sie udalo.
Swietny aktor.

ankas40

miałam dokładnie tak samo:P

ankas40

oglądam ten film od kilku lat co jakiś czas i za każdym razem rozwala mnie totalnie, jest fenomenalnym aktorem, czekam aż wystąpi w filmie czy serialu gdzie będzie grał główną rolę, to będzie arcydzieło na bank, a przynajmniej miód na moje oczy :D

wieprzycka

Ależ Jason Isaacs już wystąpił w kilku produkcjach, gdzie miał główną (lub jedną z najważniejszych) rolę - są to seriale "Dangerous Lady", "The State Within", "Awake" i "Case Histories". :)
Najbardziej polecam "Dangerous Lady" - w mojej opinii to jego najlepsza rola, majstersztyk, a serial znakomity! W dalszej kolejności sugeruję obejrzenie "Awake" i "The State Within".

ankas40

Haha, też lubię jego tekst z "shut the doors"! :P Ale chyba najbardziej doceniam sceny, gdy ma rozpuszczone włosy tj. słynne golenie w rzece czy rozmowa z generałem w namiocie oraz wycięty fragment z podziwianiem natury, niechęcią do ludzi i torturowaniem jeńca.
Szkoda tylko, że "Patriota" jest kiepskim filmem, pełnym amerykańskiego patosu, a postać Tavingtona tak jednostronna. Gdyby inaczej rozpisano film, Isaacs mógłby się jeszcze bardziej aktorsko popisać. A tak... to trochę taki diament ubabrany w ...przez grzeczność, nie napiszę w czym. ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones