Jason IsaacsI

7,9
23 199 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jason Isaacs

Nie wiem jak wam, ale mi się najbardziej podoba w Potterze:D Tam jest po prostu taki intrygujący i jego głębia oczu... Nie zakochałam się w nim, ale jest przystojny:) W Armageddonie miał bardzo niepozorną rólkę, Helikopter w Ogniu.. mniam mniam, Słodki Listopad był bardzo słodki:D, w Piotrusiu panu_ komiczny... Pzdr dla wszystkich fanów Jasona!!!!!!!

lady_marion_3

Całkowicie się zgadzam! W "Patriocie" do twarzy mu było w mundurze DRAGONA... cudnie... a w "SŁODKIM LISTOPADZIE" ta sukienka świetnie podkreślała jego "kształty"... podoba mi się jego duma i pewność siebie w HP (nie wyobrazam sobie innego aktora w tej roli:) JEST CUDNY! Pozdrawiam:*

lady_marion_3

Mnie również zaintrygował grą W HP. Cała kreacja jest fantastyczna. To zła postać, ale uwielbiam go i często wracam do filmów HP tylko ze względu na niego.

_Madeleine_

"zła postać, ale uwielbiam go" - w pełni zgadzam się z tym stwierdzeniem. Wygląda świetnie jako Lucjusz, i równie świetnie kreuje tę postać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones