Jason IsaacsI

7,9
23 063 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jason Isaacs

Ubóstwiam tego gościa,od wielu wielu lat jestem jedną z największych fanek Lucjusza Malfoy'a,nie wyobrażam sobie życia bez niego,kocham go,a wy co o nim sądzicie? Myślę że podobnie myślicie o nim co ja!

DarkLizaHillerwood2477

Bez przesady... Jason Isaacs ma wiele innych dobrych ról. Fakt jest stworzony do roli Luciusa Malfoy'a, ale by od razu ''kochać i nie wyobrażać sobie życia bez niego''?

dodsab

No cuż,teraz to już mi przeszło..

DarkLizaHillerwood2477

*cóż

Nawet miesiąc nie minął od twojej wypowiedzi i już ci przeszło?

dodsab

Tak teraz nie mogę sobie wyobrazić życia bez innego aktora :) Trudno mam ruchomy gust jeżeli chodzi o mężczyzn ;)

użytkownik usunięty
DarkLizaHillerwood2477

a ile masz lat? 12?

zdecydowanie cie nie pozdrawiam

użytkownik usunięty

Jaka piękna pogarda;)

użytkownik usunięty

A skąd wiesz, że nadal trwa? Może "już mi przeszło"... Minął prawie rok. Chociaż zaraz...wydaje mi się, że pogarda trwa znacznie dłużej niż miłość. A jak widać wyżej miłość trwa miesiąc (niecały).

dodsab

to jakaś niestabilna emocjonalnie nastolatka jest.. Tyle w temacie. Poza tym to konto trolla jest co daje tylko 10 lub 1 niszcząc sens skalowego oceniania i wybierania później filmów na podstawie średniej...

DarkLizaHillerwood2477

jak tak dalej potrwa to nie wykluczone,że to twój...animus.....jak potrwa;)

jak nie to fascynacja:)

jest świetny;)

Baronek7

a co tu ma do powiedzenia wiek?

będziemy teraz udawać poważnych dorosłych?

ja jestem aż nadto poważną dorosłą - bez dwóch zdań - i co z tego?

czy to definiuje mój intelekt albo zdrowie psychiczne?

przez pewne fazy - fascynacje należy przejść - może to być fascynacja - może jakaś podświadoma wskazówka......

Baronek7

I wogole mi nie przeszlo ... nadal go bardzo lubie ... nie ale juz nie kocham xD
...
Po prostu sooo veeeryyy muuuch i like hiiim ... xP
...
...
...

DarkLizaHillerwood2477

gites majonez - ZAPAMIĘTAJ - WIEK NIE MA NIC DO GADANIA - :)

Baronek7

y 19 lat mam

DarkLizaHillerwood2477

i gites majonez:)

DarkLizaHillerwood2477

I co już ci przeszło ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones