Jason IsaacsI

7,9
23 199 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jason Isaacs

... w długich włosach, tak wygląda staro :?

Aleksja

przyznaje, ze w dlugich wlosach jest bardzo przystojny, ale czy wyobrazasz sobie jasona spacerujacego po ulicy w dlugich, rozpuszczonych wlosach??? w patricie w takiej fryzurze wygladal bosko, ale nie w realu...

Aleksja

hehe, no faktycznie, w długich włosach mu chyba jednak lepiej

persefona_4

szczerze to z takim ryjem nawet najladniesze wlosy mu nie pomoga :)

barbie_6

eeee.... nie wiem, co mam myśleć o twojej wypowiedzi, barbie :/

moim zdaniem wygląda najlepiej w krótkich włosach, tak jak w "Słodkim listopadzie".

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
kulawe_serce

ja czytałąm kiedyś jakiś z nim wywiad gdzie powiedział ze nie mógłby zrezygnować z roli lucjusza bo nie wyobraza sobie aby ktoś inny mógł nosić tą blond peruke.'przeciez ja w niej wyglądam jak paris hilton'

Marysia91

tyle ze Paris Hilton nie ma takiego tandetnego ryja

Magda_M__3

nie Paris ma o wiele gorszy tyj :P ...................................

Aleksja

Długie, platynowe włosy jak w HP - wygląda świetnie :)

Naley

Zgadzam się jako Lucjusz wyglądał calkiem przystojnie i młodziej!

Aleksja

Dla mnie Jason jest boski we wszystkich włosach!To prawdziwy facet,a takim jest dobrze w każdej fryzuże!Moim zdaniem u niego są ważniejsze oczka.Przenikliwe,intesywne,powodujące ciarki na plecach!!

Matilda_Ferrero

Podobno im starszy tym lepszy :):):):>

AnkaWi

Taaa Jason jest niczym wino. A co do tematu to ja go wolę w dłuższych włosach. Jak w patriocie. Chociaż nie powiem, bo w Helikopterze w ogniu też (moim zdaniem) był całkiem ale to całkiem przystojny ;)

Aleksja

Dokładni.. w dłuższych wygląda jakoś tak bardziej.. pociągająco no xD
Czasami mam takie wrażenie, że w którkich... no tak momentami przypomina mi Toma Hanksa xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones