Jason IsaacsI

7,9
23 115 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jason Isaacs

Ktoś oglądał wczoraj lub w ogóle "Passionadę"? Całkim fajna, ciepła i urocza komedia romantyczna. No i powalająca, romantyczna twarz speca od czarnych charakterów. Uwielbiam gościa i jego mroczne role (aż ciary przechodzą) a w tym filme Isaacs mnie zauroczył. Grał niby zwykłego faceta ale właśnie... te oczy (i zabójczy "krzywy" uśmieszek)!!!. I te jego miny, kiedy dostawał kosza. Jason błagający kobietę... Tobył widok! Ktoś oprócz mnie to wogóle ogłądał???

Regista_2

Oglądałam! Jak można takie coś przegapić? :P Jason jak zwykle, czyli powalający i czarujący :) Oglądałam ten film już kilka razy i mi się nadal nie znudził, chyba ze względu na Jasona :D

użytkownik usunięty
Regista_2

Też oglądałam, niestety z francuskim dubbingiem (o zgrozo czy żabojady i makaroniarze muszą wszystko dubbingować?), ale i tak Jason spisał się świetnie (jak zwykle). Denerwowała mnie tylko ta peruka ;P

A dlaczego? :P:P Fryzurkę miał niczego sobie:P nawet mu ładnie w takich włosach. Mógłby sobie zapuścić:)

kasq

Haha, film widziałam zaraz jak się ukazał na dvd, czyli już chyba ponad rok temu i zupełnie nie rozumiem dlaczego on w tym zagrał. Był oczywiście wspaniały (w przeciwieństwie do swoich wdzianek i włosów), ale właściwie tylko on. No może jeszcze Theresa Russell, ale nie o niej mowa. Natomiast koszmarnie nie podobała mi się jego partnerka, ona nawet w komentarzach do filmu była taka sztywna i na dystans. Odstraszyła mnie od kupienia filmu, więc nie mam go po prostu w mojej jasonowej kolekcji:P

użytkownik usunięty
kasq

Eee ja wole jego naturalne :) albo bardzo dlugie jak w 'Patriocie' czy 'HP'.

Regista_2

Film jak film... całkiem miły, chociaż nie powiem żeby mnie jakoś powalił na kolana... Najbardziej to mi się podobało jak główna bohaterka śpiewała fado...;D Uwielbiam tą muzykę! Wogle kocham Portugalię!;D
No i Isaacs też był niezły... ciągle uważam, że to bardzo niedoceniony aktor!

sarenka

Masz rację. Muzyka była cudna. Piękne pieśni fado i Isaacs to właśnie to co mnie urzekło w tym filmie. A partnerka Jasona, wg. mnie, była taka jaka powinna być.

Regista_2

Muzyka piękna, zresztą przy Gregsonie-Williamsie zawsze żałuję, że nie można niektórych dodawać do ulubionych po kilka razy, hehehe:P A Jason jeszcze strasznie słodko wyglądał na końcu, jak zmienił "zawód";) - co to było: stój rybaka chyba, bo nie bardzo już pamiętam...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones