Jason IsaacsI

7,9
23 115 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jason Isaacs

jest tak przystojny, ze mozna oszaleci ogladac fragmenty filmow z nim w "kolko"

użytkownik usunięty
Lady_I__Black

Zgadzam się w 100 procentach. Bardzo go lubie ogladać. Widziałam go w "HP i Komnata Tajemnic", w "Patriocie", "Słodkim listopadzie" i "Galaktycznym Wojowniku". W tym ostatnim niezbyt mi się podobał. Ale jako Lucjusz był rewelacyjny.

użytkownik usunięty

Do Malfoya to nawet kolor oczu pasuje ;PPPPPPPPP

użytkownik usunięty

Moze to sie wydawać dziwne, ale w zupełności sie zgadzam.

Lady_I__Black

popieram!!! wygląda fantastycznie w tych długich blond włosach mniam po prostu!!!!

nenyaaaa

Lucek the best :D oczywiście zaraz po Severusie :P

kasq

zgadzam się w roli Lucjusz - och wygląda bosko:)
pozdrawaim:)

użytkownik usunięty
Lady_I__Black

uwielbiam Jasona!!! Jego rola w Harrym Potterze powaliła mnie na kolana!!

Hę... podobał mi się jeszcze w Helikopter w Ogniu... zarabisty aktor :)

NaShI

to niesamowite, ale nawet w Galaktycznym Wojowniku, z tym czarnym wąsikiem jest pelen diabelskiego uroku! :-) A juz jutro zobaczę Piotrusia PAna w roli głownej z Jasonem! Hurra!

Lady_I__Black

Piotrus PAn bylby do bani, gdyby nie mozna bylo zahaczyc oka na Kapitanie Haku

Lady_I__Black

na Kapitanie Hooku oczywiscie, ale spolszczylam powyzej. A teraz to dodaje, by mi ktos nie zwrocil uwagi, ze bledy robie :-)

użytkownik usunięty
Lady_I__Black

A czy ktoś widział z nim 'Last Minute'?
Naprawdę warto, ponieważ Jason tańczy i śpiewa no i oczywiście jest zły :)
'He is the next big thing' ;)

Nie mogę znaleźć nigdzie tego filmu... bardzo chciałabym go obejrzeć...

kasq

jako Lucek jasne ze super wyglada bo nie jest podobny do siebie i dzieki Bogu, majac tyle kasy moglby sobie swoje wielgachne uszy zmniejszyc , a te niebieskie oczka - wyglada jak ciota nie obrazajac gejow:) jeszcze to pochodzenie .., nazwisko mowi samo za siebie

barbie_6

a masz coś przeciwko żydom????A moze jestes na tyle ograniczona ,ze myslisz ,ze on jest jakis inny ,ze nie jest taki jak ty albo ja????Naucz sie tolerancji i idz sie pobawić lalkami ,bo twoj nick "mowi samo za siebie" :)

utdkutd

wiesz majc 36 lat raczej nie bawi sie lalkami , a zydow mi wolno nie lubic bo mam do tego prawo, zreszta sama sie kiedys przekonasz jak poznasz kogos z tej nacji

barbie_6

bo kazdy zyd jest taki sam ,ma ten sam charakter i sposób bycia....no ale ja jak zwykle sie nie znam ,wiec coooo tam... :D

użytkownik usunięty
kasq

Ostatnio puszczali to w ale kino, a jak wiadomo tam są powtórki.

kasq

Ja mam linka na youtube. Wprawdzie jest to tylko fragment, ale dla mnie świetne. A tak nawiasem. Nie lubie go w normalnej fryzurze. Wolę go jako Lucjusza. Tu masz linki:
http://youtube.com/watch?v=KAyzxQ5rZ8s

Lady_I__Black

zdecydowanie. zgadzam się w 100 %. można oszaleć jak się na niego patrzy... szczególnie w roli Lucjusza. Powala na kolana :)

Lady_I__Black

"Nie rozumiem, dlaczego myśl o spotkaniu z Malfoy?em wywołuje we mnie dreszczyk emocji. To idiotyczne, ale najwyraźniej jestem spięta!"


A to tak już na marginesie...... ;-)

Lady_I__Black

w filmie Passionada! - po prostu szkoda gadac, trzeba zobaczyc!
pozdro dla fanek

Lady_I__Black

taaaaaaaa... te długie jasne włosy.... aaaaaaj:D bosko:):D

Lady_I__Black

Mlafoy, jak Malfoy [wole Snape'a ;)]
mnie tam bardziej powalil Jason w zielonej kiecce z cekinów. xD
'Sweet november' ...te 'zgrabne' nogi. ;]

użytkownik usunięty
Suzi9mm

Passionada(troche inna rola niż zwykle? ;]) i Słodki Listopad (ta sukienka xD) suuper :)))

użytkownik usunięty
Suzi9mm

a no i te długie włosy ^^ wogóle długie włosy u faceta.. hmm xD

cenie go za to, ze do kazdej roli, chocby najmniejszej przyklada sie, by zagrac ja najlepiej. JEst zdolny, co tu
duzo kryc i potrafi zagrac kazda postac.

Lady_I__Black

Zgadzam się z Tobą, w każdej roli, można dostrzec "kropelkę Jego", nie olewa żadnej... :-). Jest zdolny i zniewalający.... pozdr a co do Snape`a uwielbiam "tajemniczą cząstkę jego duszy"... (niw wiem czy wszyscy to czytali... http://pl.wikipedia.org/wiki/Severus_Snape....ciekawe...:D) pozdr :*

Lady_I__Black

Kiedy czytałam zamieszczone tutaj wpisy,włosy dęba mi stanełyTakiej nietolerancji wobec Żydów jak w wypowiedzi Barbie dawno już słyszałam!Jak można było tak ich obrazić?!Dla mnie to wspaniały naród,który mnustwo wycierpiał w swojej histori.W czasie II Wojny Światowej niemalże ich wybito.Przed wojną mieszkało ich w Polsce niemalże tyle samo co Polaków.Babcia mi o nich opowiadała,zawsze z szacunkiem.Po wojnie zostało ich jakieś dziesięć procent.Niektórzy musieli uciekać przed prześladowaniami stalinowskiej władzy.Właśnie w imię tego powinniśmy okazać im szacunek,a nie wyzywać.Sama osobiście mam kumpelę,która jest z pochodzenia Żydówką.Jest fajną dziewczyną.Kolejna wypowiedź poprzedza moją.Na Litość Boską,coś takiego powinno się wyciąć natychmiast.Jeśli ktoś nie lubi Jason'a to jego sprawa,ale żeby obrażać jego rodzinę to już ostre przegięcie!Ja uważam że jest genialnym aktorem i maga ciachem!

Lady_I__Black

Lucek i Severus wymiatają!!!

Lisa_5

Jako Lucjusz jest idealny!!!!! Nie wyobrażam sobie nikogo innego!!!! Wygląd, zachowanie...... dokładnie taki jak sobie wyobrażałam!!!!
A drugi taki idealny to Snape!!!!! Też nie wyobrażam sobie tej postaci w wykonaniu kogoś innego :D:D:D Alan Rickman jest świetny :D:D:D

Karola

ojj tak , zgadzam sie !
i Snape i Lucjusz sa swietni ; ))
Lucjusz to moja ulubiona postac w HP .

Lady_I__Black

Zgadzam się i podpisuję pod tym obiema rękami! Idealny jako Lucjusz i niezastąpiony. Ten pan ma w sobie "to coś" co uwielbiam w mężczyznach. Podobnie jak Alan Rickman chociażby... są do tych ról stworzeni.

Kaliope

Mam pytanie, czy na tym linku http://youtube.com/watch?v=KAyzxQ5rZ8s który był tu wcześniej zamieszczony, to śpiewa Jason??

Kaliope

Taa, dokładnie. :D
Luciusss... Ach. Świetny jest w tej roli!

Lady_I__Black

O tak. Ja mogę w kółko oglądać z nim 'Helikopter w Ogniu' 'Harrego Pottera' i 'Patriote' Coś cudownego. A potem rodzice chcą mnie z domu wywalić bo w kółko gadam jaki on cudowny xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones