Jason IsaacsI

7,9
23 146 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jason Isaacs

Słyszałam ostatnio, że kilka lat temu zgwałcił jakąś dziewczynkę. Wiecie coś o tym?
Ja osobiście uważam, że to wspaniały aktor. Te jego przenikliwe błęitne oczy są takie... hmmm... przenikliwe XP
Ogladałam z nim m.in. Harry'ego Potter'a, Patriotę i Piotrusia Pana. Świetnie zagrał tam Hooka i ostro zarywał (?) do Wendy!

Alexti

To stek bzdur,sprawdziłam wszędzie,nie ma żadnej takiej informacji.To głupio z twojej strony pisać takie rzeczy...naprawdę trzeba być....Na przyszłość zastanów się co piszesz( to taka mała rada od fanki Jasona)

użytkownik usunięty
mala_pala_pl

Jakby zgwałcił siedziałby w pace i nie grał w filmach...czasem się zastanów zanim coś napiszesz. A poza tym to trąbiliby o tym jak najęci, wszystkie dzienniki gazety serwisy plotkarskie.
Kto takie głupoty rozgaduje(o ile ty tego nie napisałaś)!

Alexti

Nie, dowiedziałam się o tym od niejakiej magdy m. czy coś w tym stylu. Chciałam się tylko upewnić. Trochę tolerancji. Chyba nie musicie od razu mówić, że jestem jakaś...

Alexti

nie mam pojęcia czemu na nią naskakujecie..przecież ona nie rozgaduje tylko się pyta czy to prawda i co na ten temat myslicie. spokojniej troche.
a co do tematu ..uważam że to tylko głupia plotka, bo wątpie czy po takim zdarzeniu dostawałby role gdzie musi grac z dziecmi.

użytkownik usunięty
monciaaa

JA nie naskakuję tylko sprzeciwiam się, z jednej strony ma pretensje że 'na nią naskakujemy" a z drugiej tłumaczy się że "ona się chciała zorientować czy to prawda". A więc to NIEPRAWDA, a ja tylko wyprowadzam z błędu.
Tylko czasem dziwi mnie głupota niektórych... :(

Właśnie, ona tylko spytała a nie od razu rozpowiada plotkę. Chryste! Ludzie, to wy się uspokójcie i to wy jesteście jacyś... jak to piszecie...

Alexti

Ludzie! Zapytałą grzecznie! Dlaczego akurat "nad głupota innych ludzi"? Sama wykazujesz kompletny brak ogłady. Jeżeli ktoś pyta całkiem grzecznie i kulturalnie, nie można od razu w ten sposób naskakiwać, bo to tylko pokazuje jakim się jest naprawdę zaślepionym pseudofanem. To nie na tym polega. Doszukujecie się od razu jakichś oskarżeń Jasona, czy czegoś w tym rodzaju... Troszkę to jednak jest nie tak. Moze wypada najpierw przeczytać czyjąś wypowiedź ze zrozumieniem, a potem dopiero jej odpisywać?

Kaliope

Kaliope ma rację. Bez obrazy, ale tacy z was fani jak z koziej d**y trąbka! Tyle :PPP

Kaliope

A ja korzystając z tego tematu serdecznie pozdrawiam Kaliope(;*;*) oraz inne Alanholiczki:)
Dziękuję za użyczenie tematu:P :D

użytkownik usunięty
mauvais

JA wcale nie jestem "fanką" Isaacs'a tylko po prostu jak mi się nudzi to sobie przeglądam niektórych aktorów, a jak ktoś walnie takie pytanie to najprościej w świecie odpowiadam na nie! Może faktycznie przesadziłam trochę z tym wyzwiskiem *przepraszam*.
Ale wydaje mi się to trochę głupkowate, ten temat. No bo przecież to oczywiste że nie zgwałcił bo po pierwsze jak już zresztą pisałam

użytkownik usunięty

Przepraszam, wysłało mi sie a nie dokończyłam. :/
Po pierwsze sprawa byłaby nagłośniona i dudniliby o tym wszędzie.
No i po drugie nie dostawałby nowych ról itp.

No proszę... to człowiek jest zdolny do przeprosin :):):> Ja również uważam, że ten cały gwałt to brednie ale taki jest internet, media i cały Świat :>;>

AnkaWi

A sama poszkodowana postąpiła najmądrzej i do dyskusji się nie włączyła :)

Alexti

Chwila, chwila! Uprzejmości uprzejmościami, a zakładanie bezkarne:P tak ABSURDALNEGO tematu to inna sprawa.

Jestem absolutnie z tymi którzy "naskoczyli", wręcz dziwię się że od razu nie wnioskowali o usunięcie tematu! To tak jakbym sobie weszła -dajmy na to- na forum Eda Nortona i założyła temat "hej, a wiecie że podobno Edi jak był na studiach spał z kolegą z pokoju? Wiecie coś o tym?" No ku#w@, litości dziwczynko! i jeszcze masz w profilu "Mam świra na punkcie dziecięcych gwiazd"--może to nie ma nic wspólnego, a może jednak tak:/:?

Dowiedziałas się tego od niejakiej magdy m (buahahaha -swoją drogą, albo moze raczej wcale sie nie smieje)??? no kurde.

Uważam ten temat za skandal, a sam KONTRAST w Tfuojej wypowiedzi jest powalający: alalala: "zgwałcił dziewczynkę, ale to bardzo dobry aktor i ma błękitne oczka"-- rece opadają.



msgamgee

A Ty, to co, że tak wszystkich oceniasz! Forum właśnie temu służy, aby ZAPRZECZYĆ jakim kolwiek plotką.

AnkaWi

Do czego służy forum - a konkretnie: TO forum - to Ty mnie nie pouczaj, a przede wszystkim nie rozśmieszaj.

Wszystkich oceniam? Nie, ja oceniam tylko jedną osobę, o co zresztą sama się prosi. Co do reszty, to wyraziłam tylko zdziwienie, co chyba mi wolno robic?

A teraz ja wyjaśnię [a może raczej: rozjaśnię] Tobie, czym jest w istocie ten temat, bo coś chyba nie czujesz problemu: on właśnie sam w sobie jest plotką wymyśloną przez naszą dziewuszkę (pomijam cel który mógł jej przyswiecac, choc 4 ostatnie słowa jej wypowiedzi głównej bardzo mi w tym przeszkadzają) i której to "plotce" nikt nie musi zaprzeczac, bo wiadomo BEZ ŻADNEGO ZAPRZECZANIA, ze to nieprawda. A takie gnojowiska [czyt. wypowiedzi] trzeba tępic, a nie wdawac się w dyskusję z ich czcigodnymi autorami nawołującymi jeszcze do -hahahahaha- tolerancji!

msgamgee

Okej. Masz rację trochę przesadziłam z tamtym komentarzem, ale właśnie powstało to forum żeby skomentować tą plotkę nawet jeżeli jest ona dziełem autorki i ważniejsze żeby zostać przy zdrowych zmysłach i nie wierzyć w plotki.

Alexti

jak już to pewnie sama się pchała mu w ramiona , urodą przecież nie grzeszy ;*

maczek_17

buahahaha... dobre podsumowanie dyskusji :P


A tak na serio to sądzę, że takie tematy nie powinny być wogóle zakładane, bo właśnie w taki sposób rodzi się plotka. Jakiś "dziennikarczyk" wejdzie na taką stronę bo ma za zadanie napisać artykuł-plotkę o kimkolwiek i później możemy przeczytać różne brednie na temat życia gwiazd w tabloidach.

Elizabeth_89

to na pewno plotkza, ale sam jest sobie facet winny, skoro wszedzie trabi o tym jak to uwielbia pracowac z malymi dziecmi to ma za swoje. sama czytalam kiedys wywiad w ktorym mowil ze po Komnacie Tajemnic zaprtzyjaznil sie z Emma Watson, no hello ! stary facet przyjazni sie z dzieckiem, jak to brzmi?? w dzisiejszych czasach to wystarczy zeby przykleic komus etykietke

barbie_6

Proszę Was, nie piszcie "no hello" bo troszeczkę mnie to drażni. Co do tego, co napisałaś, że zaprzyjaźnia się z dziećmi, to od razu nie świadczy, że pedofil z niego... to przedszkolanki, które uwielbiają dzieci (!małe!) też są pedofilami? Nie sądzę, ale rozumiem przesłanie Twojego postu.:)

użytkownik usunięty
AnkaWi

Aj low czildren end łat?

To się nazywa wypowiedź- krótka, zwięzła i na temat xDD

AnkaWi

napisałaś o przedszkolankach, a to w większości kobiety. Chodzi mi tylko o to że teraz każdy kto tylko przyzna się do tego że lubi dzieci jest momentalnie posądzany o takie ciągotki.A swoją drogą nie wyobrażam sobie żebym mogła zaprzyjąźnić się z kolegą w wieku moich dzieci, mogę je lubić ale takie stwierdzenie nie przyszło by mi do głowy. No niestety w takich czasach żyjemy

barbie_6

No, spoko... właśnie dlatego napisałam, że zrozumiałam przesłanie Twojej wypowiedzi i w swoim komentarzu chciał podkreślić właśnie to zjawisko, które zostało przez Ciebie opisane

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones