Harrison Gilbertson

6,7
2 566 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Harrison Gilbertson

Zagra Cama w "Upadłych" - filmu na podstawie ksiazki Lauren Kate.

filmowelove

Nie znam chłopaka, pierwszy raz go widzę... Spodziewałam się kogoś wyglądającego inaczej, ale cóż...

filmowelove

Słyszałam i załamałam ręce gdy się dowiedziałam jak wygląda. Już pomijając beznadziejnych aktorów dla Lucy i Daniela, to tak zepsuć mi Cama... czyste chamstwo. Niestety ekranizacji nie oglądnę.

Sherrilyn

Oj obawiam się, że film będzie zepsuty i to zdrowo. Luce i Daniel jeszcze są do przełknięcia, ale Cam? O kyrie, on wygląda jak dziecko ;/. Kiepsko widzę sprzedaż biletów

ILoveRock23

Jako fanka sagi, już teraz jestem rozczarowana wszystkim co związane z ekranizacją. Tragedia.

Sherrilyn

Ciekawa jestem reszty bohaterów, np Pennyweather. Cam'a nie przełknę. Modlę się, by zmienili postacie. I obawiam się jeszcze, że pozmieniają wydarzenia. Zapewne wsadzą połowę pierwszej części, parę pierwiastków z następnych, a nie zdziwię się, że zakończenie wcisną z ostatniej części ;/

ILoveRock23

Ja też. Natomiast mnie ciekawi kogoż to wezmą do zepsucia roli mojej ulubienicy - Arianne i mojego ulubieńca - Ronalda. Fabuła z całą pewnością będzie się opierać na bardzo luźnej adaptacji, natomiast wcale bym się nie zdziwiła gdyby tak poprzekręcali wydarzenia, że [SPOILER Z OSTATNIEGO TOMU] zdradzą, że Lucy jest aniołem.

Sherrilyn

I całe to fiasko z [SPOILER] przeżywaniem kolejnych wcieleń i rozmową z Bogiem. Wiadomo, że adaptacja nigdy nie będzie taka, jak książka, zawsze pojawią się jakieś zmiany, ale po obejrzeniu "Pięknych Istot", a potem "Czerwieni Rubinu", to jestem sceptycznie nastawiona. Moją opinię uratował "Wiecznie żywy" i ostatnio pokazane "Miasto Kości". Oby "Upadli" nie okazali się fiaskiem roku.

ILoveRock23

Mnie akurat "Miasto Kości" nie przypadło do gustu jako adaptacja. Zgadzam się co do "Pięknych Istot" i "Czerwieni Rubinu", aczkolwiek co do Darów Anioła to sam film był... niezły choć bez jakichś fajerwerków, natomiast jako ekranizacja... Tragedia. Nieprawdopodobne jak można zniszczyć książkę... "Upadli" jak również "Szeptem" będą tragiczne. Już teraz to mówię. Jestem ciekawa co też pozmieniają jeszcze w "W pierścieniu ognia", no ale, ale.

Sherrilyn

Uważnie czytałam wasze wypowiedzi i widzę że jesteście fankami książkę z seria Paranormal/romance i muszę wam powiedzieć iż w stu procentach zgadzam sie z wam niesty :( Szeptem, Fallen i Dar Anioła to moje ulubione sagi. Dar anioła wypadł nieźle ale po zobaczeniu obsady Fallen nie wiem czy warto kupić bilet. Zawiodłam się na Lucy i Danielu wyszli strasznie niesty :(:( Miałam szczerą nadzije że moja ulubiona postać jaką jest Cam uratuje ten banalny żart w obsadzie głównych ról. Ale niesty rozczarowanie po raz kolejny :( Mam Skrytą nadzieje ze to jakiś wymysł i zmienią chociaż ta trójkę. Ale jak to mówią nadzieja matą głupich :(:(

mandaryna19984

Otóż to. No cóż, każdy ma inny gust. Mi "Miasto Kości" spodobało się, bo zmiany nie były aż tak widoczne. No dobra, koniec zmienili dosyć mocno, ale jakoś... nie wiem, nie odczułam niedosytu, czy rozczarowania. Muzyka bardzo mi przypadła do gustu, żałuję, że nie usłyszałam piosenki Jessie J - Magnetic, która także jest na liście soundtracków. Za to muzyka ze sceny w hotelu Dumort - boska ;).
A co do innych ekranizacji: Szeptem - słyszałam, że ma się pokazać. Plotki głoszą, że w październiku zaczynają zdjęcia. Ciekawe, kogo wezmą do ról Nory i Patcha. Upadli - Boże, ja chyba naprawdę na to nie pójdę, bo aż się boję. Może będzie z tego nawet gorsze fiasko, niż z "Pięknych Istot". Od dwóch bodajże lat, krążą też pogłoski o ekranizacji
"Naznaczonej" - pierwszego tomu Domu Nocy autorstwa P.C. Cast i jej córki Kristin. Obsada..? Nie wiem, coś tam przeciekło, ale nie jestem pewna. A scenariusz już jest, zatwierdzony i przeczytany, tyle, że o filmie nic nie słychać póki co. Choć P.C. Cast przyznała, że zmian w scenariuszu jest sporo i film (lub serial) będzie się różnił od książki, bo niektóre wątki wywalą, parę postaci pojawi się wcześniej, a inne w ogóle nie będą pokazane... Ech.. zostaje czekać

Sherrilyn

Też sobie odpuszczę ekranizację, "Upadłych" i "Szeptem", nie chcę psuć sobie ogólnego wrażenia o książkach :) Wole czas i energię spożytkować w inny sposób, zwłaszcza że tyle fajnych książek ostatnio wyszło. Oczy mi się śmieją do "Łzy" Lauren Kate, jak dostane kasę to sobie kupię, ma taką piękną okładkę!

paranormalna69

O rany ja też! Okładka jest po prostu świetna, a kolejnym plusem jest wykorzystanie elementu mitologicznego! Niesamowicie nie mogę się doczekać aż przeczytam tę powieść!

ILoveRock23

Całkiem dobrze zagrał.

filmowelove

Cam był boski i bezkompromisowy, a tu taki pasztet będzie go grał? Niestety, ale wygląd jednak również ma znaczenie :(

Charlotte_Binoche

Nigdy nie dogodzi się każdemu. Wg mnie pasuje na Cama'a i już. Gdy po raz pierwszy zobaczyłam plakat z filmu byłam mile zaskoczona Camem.

yellow76

Pozostaje pytanie: kiedy film będzie można obejrzeć w normalnej jakości i w zrozumiałej wersji :)?

ILoveRock23

Film można obejrzeć w dobrej jakości, z lektorem na cda. Wystarczy wpisać Upadli ;)

luxike

Aczkolwiek film zdecydowanie dupy nie urywa, już Akademia Wampirów była lepsza. Ale może po prostu robię się za stara na takie filmy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones