Emory Cohen

Emory Isaac Cohen

7,1
4 300 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Emory Cohen

grajac w "Drugim obliczu" przypomina mi trochę z wyglądu młodego Depp'a

makoto_kino

zgadzam się, jak tylko zaczesał włosy do tyłu od razu mi się skojarzył z młodym Deppem (choć bardziej pucułowatą wersją :P).

makoto_kino

heh ja również miałam takie wrażenie, a tak poza tym całkiem przyzwoicie zagrał :)

Lila_

jego rola również przypadła mi do gustu :)

makoto_kino

Dokładnie ! Cały czas kojarzył mi się w filmie z Depp'em :)

makoto_kino

Czyli jest nas więcej :). Wracając do meritum - cięższy Beksa jak się patrzy.

makoto_kino

Dokł! Od momentu jak tylko pojawił się w filmie, wciąż nie mogłam pozbyć się skojarzenia. Kilka kg mniej i młody Johnny jak malowany. Myślałam sobie taki Beksa z małym sadełkiem.

makoto_kino

zgadzam sie, to bylo moje pierwsze skojarzenie :D tylko buźka taka troszkę bardziej okrąglutka :)

makoto_kino

nie wiem w ktorym miejscu, chyba w paznokciach

makoto_kino

Dla mnie Tom Hardy.

makoto_kino

A już myślałam, że tylko mi się on z Deppem kojarzy. Ale chyba nie z wyglądu, co w sposobie gry i mówienia. Nie wiem, czy on tak ma zawsze, czy tylko na potrzeby tej konkretnej roli.

makoto_kino

raczej Chuck'a Bass'a przypomina z Gossip Gilr

makoto_kino

mi to on pattinsona przypomina

makoto_kino

weszłam tu tylko żeby zobaczyć czy to tylko mi przypomina Deppa. i proszę bardzo. ciekawe jak będzie wyglądał za 20 lat... ;D

makoto_kino

Naprawdę bardzo dobra rola w Drugim Obliczu. Trochę schudnie, zbuduje ciało i będzie kolejnym bożyszczem nastolatek :).

smartkowy

Oby nie, bo kariera bożyszczy nastolatek kończy się tak szybko jak zaczyna. Lepiej, żeby powoli budował swoją solidną karierę i utrzymał się na dłużej niż jeden sezon. Za dobry z niego aktor. Szkoda, aby skończył jak Taylor Lautner / Robert P czy Josh Hutcherson.

makoto_kino

dokładnie takie same mam wrażenie! :)

makoto_kino

Mnie się jakoś z Deppem nie skojarzył, ale ciekawie zagrał... tą rolą zwrócił moją uwagę. Muszę obejrzeć więcej produkcji z jego udziałem.... hmmm. tu prawie same młode Damy komentują ;)

don82

przypadek? nie sądzę :D

makoto_kino

Ja właśnie obejrzałam Brooklyn i weszłam sprawdzić, czy komuś poza mną przypomina młodego Deppa... :)

gloryy

Właśnie w Brooklinie bardzo mi Deppa przypomina :) zwłaszcza jego uśmiech.

makoto_kino

A jak dla mnie to 100% młody Marlon Brando, specjalnie się na niego stylizował, jego gesty, mimika, ten uśmiech, spojrzenia, absolutnie wszystko jak skopiowane z Brando, chociażby z Na nabrzeżach, dokładnie jak on!! Nawet nie pomyslalam na chwilę o Deppie, aż się zaskoczyłam jak zobaczyłam taki temat :P

immoralistka

Tak! Młody Brando :) Liczę, że jeszcze będzie o nim głośno.

immoralistka

tak !! dokładnie to samo wrażenie. i taki trochę James Dean. Spodobał mi się

makoto_kino

A mi tak trochę Depp trochę młody Val Kilmer :D

Pati_Marcin

Ale z serialu The O A ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones