Angus McLaren

7,2
512 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Angus McLaren

Jak można grać w filmie 3 lata przed swoim urodzeniem?

Someone

następna ... a mnie zastanawia czy dzisiejsza młodzież rodzi sie bezmózga OMG

Someone

coś Ci nie pasuje ?? :P Jak Ci się coś nie podoba to się nie wypowiadaj :]:]<cwaniak>

Someone

do bene : też mnie to zastanawia... u niektórych to prowokacja a u innych to IQ o wartości 12 % . różnie . ale powtarzałam to nie jeden raz i jeszcze to powtórzę : POKOLENIE MTV BEDZIE DZIALAC (niestety) .

Phoebe123

chciałam powiedzieć, że nie oglądam MTV, bo nie mam tego programu no ale cóż....pozostawię to bez komentarza. I nie życzę sobie, aby ktoś mnie obrażał:/ A może to wy macie IQ o wartości 12%?? Jak wam coś się nie podoba to się NIE WYPOWIADAJCIE.

Someone

ktoś cię obraża ? ja tylko fakty stwierdzam !

Phoebe123

Phoebe123 ciebie nawet nie można nazwać nastolatkiem po twoim zachowani można powiedzieć że masz 5 lat więc się nie wypowiadaj :)

Someone

To w pewien sposób dotyczy mnie, ponieważ jakby nie było to stworzyłam ten temat :]

Someone

to nie tylko ciebie się tyczy . widziałam tematy innych (żałosne) . pff . to dopiero jest .żal

Phoebe123

i przy innych tematach ten twój to szczyt mądrości

Someone

co masz na myśli mówiąc, że to szczyt mądrości??

Someone

mam na myśli to , że widziałam takie tematy gdzie normalnie z nóg zwalało , i twój jest mądry w porównaniu z tamtymi . mądry czyli inteligentniejszy . nie miałam na myśli , że jest ,,mądry'' .

Phoebe123

niewiem o co wam chodzi to prawda jest blad bo pisze ze gral w filmie 3 lata przed urodzeniem a wy sie klucicie niewiem o co omg

Grafi1993

Nie "pisze" tylko jest napisane, a poza tym serial o którym mowa (to dla tych którzy mają IQ poniżej 50, bo naprawdę te wypowiedzi "mądrych" są żałosne) ,miał premierę w '85 roku i to wcale nie oznacza ,że grał właśnie w tamtym roku. Serial kręcony jest do dziś.., wystarczy kliknąć ,a nie pokazywać jakim jest się niestety... Pozdro dla normalnie myślących..

scrablex

zwracam honor, po prostu się pomyliłam za najpierw napisałam potem pomyślałam

Someone

Czego w tym kur*a nie zrozumialas? Masz ty w ogole jakies komorki nerwowe ? Ona ci pochlebia a ty sie buntujesz. SCHOWAJ SIE HAHA NOOB

Kamelus

dobre jesteście;d wszystkie. :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones