PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10015105}
6,3 28 168
ocen
6,3 10 1 28168
6,6 17
ocen krytyków
Uśmiechnij się
powrót do forum filmu Uśmiechnij się

Nie którzy piszą na różnych forach że w kinach nie powinno się jadać przękąsek bo to przeszkadza .Ale nie ma nic gorszego jak przez caly film cico się szepcze to swego partnera myśląc że nikt nie słyszy ,no nie którzy słyszą i to po prostu w ku... .Wiec jak ci się film nie podoba to można zawsze wyjść kina trudno kasa przepadnie lub po prostu w milczeniu zobaczyć film nawet jak się nam nie podoba jest to naturalne,
Ja już zauważyłem ze chyba dla nie który horror to chyba dużo krwi ich więcej tym lepiej nim brutalniej lepiej .Nawet wydaje mi się że ci te osoby nie patrzą rzecz najważniejszą czyli wywoływanie strachu.Czy w Horrorze Uśmiechnij się udało powiem widziałem lepsze horrory ,które lepiej wywołują strach i niepewność .Ale trzeba pochwalić pomysł bo tym razem nie walczymy z demonem ,duchem nie mamy tematu religijnego gdzie bardzo często takie horrory oglądamy .I co chyba nie długo znowu mieć okazje zobczyć takie horrory z tą tematyką.
Tu mamy można powiedzieć też demona lub bardziej jakoś złą siłą która opanowuje swe ofiary Film straszy kiedy musi i co fajne potrafi zastraszyć kiedy nie spodziewamy .i co ważne film cały czas trzyma w jakimś lęku i w niepewności.6/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones