PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9913}

Słodki listopad

Sweet November
7,3 103 125
ocen
7,3 10 1 103125
5,0 8
ocen krytyków
Słodki listopad
powrót do forum filmu Słodki listopad

Niezwykle poruszył mną i wzruszył mnie. Nigdy nie wierzyłem w prawdziwą miłość. Ten film nie może mnie jej nauczyć tak jak życie, ale pokazał mi że ona jest :)

ocenił(a) film na 9
SilverBlade12

To był tyko krótki epizod zawirowań miłosnych. Z tą miłością jest o wiele trudniej, niestety ... Szkoda, że bohaterowie nie mieli możliwości przekonać się, czy naprawdę do siebie pasowali.

ocenił(a) film na 8
LillyLen

To prawda...miłość domaga się,pragnie pielęgnacji...ale WARTO....co nieco dodałabym do filmu,ale po to jest wyobraźnia...czyż nie....?

ocenił(a) film na 9
Tamilina

Dokładnie.. myślę, że pożegnania bywają najtrudniejsze w tym wszystkim i może lepiej ich nie przedstawiać tak szczegółowo w filmie, przy czym można uznać to za niedosyt.
Poza tym tak przedstawiona radość z każdej chwili jest w moim przypadku zaraźliwa. Gdy widzę, jak ludzie potrafią się cieszyć będąc razem i spędzając miło czas, od razu mam ochotę przeżywać to samo. I tak powinno być niezależnie od tego, czy zostało komuś miesiąc czy 100 lat życia:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones