PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10004334}
6,2 20 874
oceny
6,2 10 1 20874
6,8 20
ocen krytyków
Road House
powrót do forum filmu Road House

co za kauuuu

ocenił(a) film na 2

tak do połowy filmu nawet bawiła mnie ta konwencja podsycana trailerami i hype'em w necie. cieszyłem się nawet na konura na bombie, bo uważam, że zagrał cudownie choć nie dali mu odpalić wrotek do końca, a szkoda.

niestety po wprowadzeniu jego postaci film zmienia się w fast & furious XIV, gdzie poziom absurdu i plot hole'e dorównują jedynie CGI z 2005 r.

tam nawet 8pak Jake'a jest wyrenderowany.

smutełek, a zwykle jestem wyrozumiały dla takich gniotów.

ktoś tam jednak miał racje, aby nie wrzucać tego filmu do kina tylko z miejsca na streaming.

ocenił(a) film na 2
HeinsZhammer

Dokładnie. Takiego gówna dawno nie oglądałem.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
leviatan_ski

Sorry ale film to total dno… serio leviathan nie wiem ile masz lat ale Wykidaiło to arcydzieło w porównaniu z tym gniotem… ja jebie ale liczyłem na ten film… odradzam oglądanie !!!

ocenił(a) film na 9
Pawel_Rudnicki_filmaniak

37 lat i dla mnie jest zajebisty i chciał bym obejrzeć kolejna część lubie stare filmy nawet bardzo stare czarno białe ale stara wersja wogole nie przemawia do mnie może dlatego ze nie lubię Patrick Swayze a Jake Gyllenhaal uwielbiam

leviatan_ski

"37 lat" xD

ocenił(a) film na 9
maximus_

brawa dla ciebie ze wychwyciłeś z całej wypowiedzi tylko mój wiek i tak cie to rozbawiło pewnie masz z 3-4 latka bo starsze dziecko więcej by wychwyciło xD

leviatan_ski

wychwyciłem, że przeżywasz jak pierwsze cycki kobity, spamujesz w całym temacie w tym podnieceniu xD

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
leviatan_ski

poziom to widać w twoim sposobie pisania

ocenił(a) film na 9
maximus_

ty wogole wiesz co to jest ? jak ty od krawężnika nie odstajesz idź lepiej do mamy

leviatan_ski

byłem już u twojej mamy i to samo mi powiedziała

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 7
maximus_

Ale ty jesteś nizina społeczna, patologia

ziutek11113

fluktuacja, pasteryzacja, taka sytuacja, zgasiłem was jak pety, teraz tylko zostało wam wycie jak pipki xD

ocenił(a) film na 7
leviatan_ski

A tu przesada w druga stronę. Ten film mi się podobał. Serio. Fajna rozpierducha. Z piwkiem w ręku. Ale pierwowzór też był zajedwabisty. Aż w sumie bym sobie znowu obejrzał, bo dawno nie widziałem.

ocenił(a) film na 9
Huguoo

no właśnie dobra rozwałka zazwyczaj nowe filmy są klapa na podstawie starego bo dużo jest takich filmów a ten wyszedł na duży plus

leviatan_ski

Czy Ty ten filmik widzileś na pewno na trzeźwo???

Krzysztof_Tujak

To miało być do leviatan_ski....

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 5
Pawel_Rudnicki_filmaniak

Słaby bardzo a te efekty specjalne to żenada.

ocenił(a) film na 2
leviatan_ski

pewnie miałeś nadzieję na cameo Dwayne'a Johnsona albo innego kloca, co? :) dlatego tylko 9? :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
leviatan_ski

film to kał pod inceli czy probowac obejrzec? oto wyzwanie

ocenił(a) film na 7
HeinsZhammer

Bez przesady. Nie oczekiwałem nie wiadomo jakiego lotów filmu. Zwyczajna, fajna rozpierducha. Oryginał z Patrickiem też tego typu filmem była. Fajnym.

Huguoo

wlasnie waham sie bo zupelnie skrajne opinie, jedni pisza ze raczej pod inceli film samotnych, sfrustrowanych prawicowcow, a inni ze rozrywka na 6/10 czyli bez tragedii i nie wiem finalnie czy wlaczyc

ocenił(a) film na 4
HeinsZhammer

Podpisuję się. Tak do połowy szło jeszcze oglądać ale potem coraz gorzej i końcówka to już żenada.

Adamo

W tym filmie nic nie trzyma się kupy...

HeinsZhammer

Tak gównianej recenzji dawno nie czytałem.

ocenił(a) film na 8
HeinsZhammer

kij z dupy wyjmij przed pisaniem recenzji :D :D :D

ocenił(a) film na 8
HeinsZhammer

No jasne, że kicha, przecież już dawno powinien być połamany, zero realizmu, policja nie istnieje, ciosy nie zabijają.
Następnym razem włacz sobie biografie Hitlera, jak chcesz realizmu, a nie fantazji.

HeinsZhammer

A jakie było CGI w 2005 roku?

HeinsZhammer

Gdyby zostali na etapie bitki w barze to by nawet dało się ogladac. Ale cala ta akcja na motorówkach to jedna wielka porażka.
Twórcy starali się zrobic film z przymrużeniem oka ale jak sie okazuje na to też trzeba miec pomysł. Nie wystarczy zrobic byle gówno i powiedzieć że to na żarty.

HeinsZhammer

film w miare, ale konor mcgrgor to ponury zart, co to za kolo, on grac nie umie, nulik.

ocenił(a) film na 3
HeinsZhammer

ja liczyłem na odmóżdżacz do oglądnięcia po paru piwkach, Pierwsze pół godz ok potem coraz gorzej. Tacy szybcy i wściekli 10 z nawalaniem na pięści

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones