PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10004334}
6,2 20 874
oceny
6,2 10 1 20874
6,8 20
ocen krytyków
Road House
powrót do forum filmu Road House

Tragedia

ocenił(a) film na 3

Okropna szmira. Zmarnowany czas.

ocenił(a) film na 8
Gitkolo

to aż dziw, że chciało Ci się poświęcać dodatkowy czas na napisanie, że to zmarnowany czas :D

film bardzo dobry, polecam wszystkim, szczególnie fanom UFC i McGregora ;)

ashu21

Mi się podobał

ocenił(a) film na 8
BabciaBogusia

mi również się podobał :)

ocenił(a) film na 5
ashu21

To aż dziw ze dałeś 8 a rola Conora przestrzelona.

ocenił(a) film na 5
ashu21

Fanom kogo? Przecież ten typ to śmieć cały świat miał go dosyć przegrał wszystko pajacujac i bardzo dobrze że mu noga poszła będzie do końca życia miał uraz i podatne miejsce. Idioci zachwycają się pieniędzmi a każdy kto bardziej ceni być a nie mieć wie że to najgorszy sort ludzi absolutnie nie ma tu żadnych dobry wzorów ani postawy do naśladowania by być fanem tego śmiecia.

ocenił(a) film na 7
Gitkolo

Słaby nie był, lepszy od oryginału na pewno też nie był, ale jednak dobrze się bawiłem, fajny Dalton, Conor trochę zbyt mocno przerysowany zrobili z niego Jokera, mógłby tak nie szczerzyć zębów non stop i byłoby git. Ogólnie klimacik bardzo fajny.

Gitkolo

Włącz sobie CZTEREJ PANCERNI I PIES.... to dopiero marnowanie czasu...

krystian_kantorski

sam jesteś zmarnowany materiał...

ocenił(a) film na 4
Gitkolo

Może nie zmarnowany czas, ale fabuła strasznie głupia. Wiem, że to ukłon w stronę starych akcyjniakoŵ, ale teraz ogląda się to słabo. Trochę zabawnych scen i kilka niezłych (choć nie rewelacyjnych) akcji dają u mnie naciągane 4.

Gitkolo

a ja probuje wywazyc opinie, czy to film pod incela z nizszymi iq i samotnego, prawicowego sfrustrowanego widza bardziej czy typowa rozrywka z kolei bez wymagan, mam problem z określeniem czy finalnie wlaczyc, bo cenie czas, ale tez nie chce pozorowac ze musi byc nie wiaodmo jak ambitne kino

nieincelski

Ja mam spory problem jak ciebie określić po tym nad wyraz inteligentnym wpisem. Film akcji. Do obejrzenia, bez fajerwerków.

Radek_U

bo tu trzeba okrelsac film a nie osoby na forum, to odroznia mniej wiecej wyksztalconych i zainteresowanych filmem od frustratow. to a propos, finalnie kaszania straszna, jakies bijatyki no name aktorskiego z klatki to za malo niestety

ocenił(a) film na 4
nieincelski

Typie, po co żeś to konto założył?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones