PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=873082}
6,2 2 018
ocen
6,2 10 1 2018
Niezwyciężona
powrót do forum filmu Niezwyciężona

Oglądam UFC oraz KSW i mimo iż nie uważam się za jakiegoś fachowca, to JJ się dla mnie wypaliła. Przegrała 2 walki o pasy. Więc jaki jest sens robienia o niej filmu? To nie legenda w stylu Mike Tysona bądź Maradony. I nie chodzi mi tylko o ich styl życia ale kariery. Jj była dobra ale są lepsze zawodniczki o których nie powstają filmy ponieważ kilka razy obroniły tytuł ...

ocenił(a) film na 7
Pepeis

W takim razie co według Ciebie powinna osiągnąć, by była godna zrobienia o niej filmu?
Warto poczytać więcej o jej dokonaniach, rekordach, by... no właśnie, ją docenić. W filmie właśnie te słowa mnie uderzyły najbardziej i jak widać, nieważne co by zrobiła, dla wielu Polaków będzie dalej "niewystarczająca", "pokonana".
Pokonana... Na 20 walk, cztery przegrała - rzeczywiście słabizna.

maadziius

4 walki to jednak sporo, legendą może być Floyd Mayweather Jr. którego bilans to 50 wygranych z czego aż 0 przegranych

maadziius

Doceniam JJ jako zawodnika gdyż była mistrzem. Tak samo cenię Błachowicza ale nie oznacza to iż trzeba zrobić o nim film. Żyjące legendy to np. Khabib, Demetrious, Cormier mimo iż 2 z nich dostało w ciry. Mcgregora nie wymienię bo jest psycholem i z tego jest znany

ocenił(a) film na 7
maadziius

człowieku u nas nikt nikogo nie docenia, ludzie się nie szanują, nie szanują kraju, flagi, jesteś za PiSem kupą cię obrzucą, nie jesteś to cię osikają, nie ma co dywagować bo to walenie głową w mur. Jak chcę zbudować mur na granicy to gadają że wydają miliony na głupoty, mieszkam na pomorzu i tak tutaj ludzie gadają. Dlaczego? Bo szczerze, ludzie z płn mają w tyłku co dzieję się po drugiej stronie kraju, ale jak by tam mieszkali to by o 180 st. co innego twierdzili. Przypomnę że sam jest okolic Kołobrzegu, ale jestem człowiekiem który zauważył jakiś czas temu że dobrze jest spojrzeć na cokolwiek z innej perspektywy, ze str tej drugiej, nie tylko ze swojej. To jest ignorancja, bo Obajtek chce budować mur za mln, a co mają zrobić? Kilkadziesiąt tyś. ludzi ma pilnować 24h granicę przez ile czasu, 2 lata? Offtop zrobiłem ale wszystko to co chciałem powiedzieć sprowadza się do jednego, w Polsce nie da się coraz bardziej żyć - nie dlatego tak bardzo że prawie wszystko drożeje i są coraz większe utrudnienia, one są wszędzie, mam rodzinę w Niemczech i w Anglii mieszkającą na stałem tam, uwierzcie nie jest tam tak że miód i mleko płynie... U nas zwykli ludzie się nie szanują, oszukują i okradają, ignorując uczucia innych, krzyczą tylko wtedy kiedy im się "krzywda" dzieje, zrzucając trudności życia tylko na rządzącą władzę. Ehh.. Peace ludzie.

ocenił(a) film na 7
Pepeis

Cieszę się, że nakręcili o niej film i należała się jej taka forma uznania za walki, jak i wszystkie te lata ciężkich treningów i wyrzeczeń.

Pepeis

Mam w d*pie mma, ale przez ciebie przelewa się typowe polactwo by zgnoić rodaka osiągającego sukcesy. A jakby jeszcze wyznała, że jest lesbijką (co jest kompletnie obojętne) to pewnie byś wybuchł? Osiągnęła wiele i to nie dzięki takim zawistnym robakom jak ty. Zapracowała na swój sukces a ty dalej kiś się przed monitorem i ubliżaj osobom, które robią więcej oprócz siania nienawiści. A to że się "wypaliła" (czytaj przegrała walkę) to rozumiem, że każde niepowodzenie w pracy odpokutowujesz na klęczkach czy jak? A na twoim grobie powinni napisać ZDECHŁ?

Pepeis

Sam fakt ze jest kobietą i przyjęła taki ciężar sportu na damskie ciało jest godne podziwu.

Widzisz to swoim okiem ale przez pryzmat posiadania pasa UFC jako Polka gdzie zawodnicy i style walki pochodzą z całego świata jest wielkim sukcesem.


Ty bys pewnie padl po jej ciosie z malego palca

Pepeis

Oczywiście że jest sens robienia o niej filmu. Była mistrzynią MMA, obroniła pas. To że ktoś jest "były" to znaczy że nie należy robić filmu? Takiej logiki nie rozumie. Przyjrzyj się - robi się wiele filmów o byłych gwiazdach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones