PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=872}

Koniec romansu

The End of the Affair
6,7 4 088
ocen
6,7 10 1 4088
6,8 4
oceny krytyków
Koniec romansu
powrót do forum filmu Koniec romansu

magiczny

ocenił(a) film na 10

Wspaniały, pełęn klimatu i magii obraz. Pomimo, że akcja toczy się stosunkowao wolno z każdą chwilą widz zatapia się w świecie gorącego romansu i olbrzymiego pożądania. Smutny lecz na pewno nie zapomniany. Gorąco polecam.

ocenił(a) film na 1
Damianos75

nie wiem gdzie ta magia?? moze nie zauważyłam bo późno oglądałam tego gniota, uuuu a nie chciał się skończyć, nie chciał.nie widziałam też różnicy między filmem a reklamami 0-700 bo za kazdym razem gdy spojrzałam w ekran (w międzyczasie walczyłam z komarem) to albo uprawiali seks albo uprawiali seks albo uprawiali seks...gorący romans?? olbrzymie porządanie?? magiczny?? nawet aktorstwo okazalo się na średnim poziomie ech... nuda nuda nuda.

chop_suey_2

ja zgadzam sie w pelni z opinia, ze to jest magiczny film, bardzo subtelny, erotyczny, malo rzeczy pokazanych i powiedzianych wprost.

dla mnie 8/10

chop_suey_2

Po co zaniżasz ocenę? Widziałeś/aś tylko kadry? Bez muzyki, aktorstwa, scenografii... ? Chryste, co za ludzie.

ocenił(a) film na 9
Damianos75

dokladnie! rewelacyjny film... ale domyslam, ze sie typowa 'kura domowa' nie znajdzie tam wiele ze swoich przezyc ;)

paaablo80

dawania dupy pewnie nie

ocenił(a) film na 8
Damianos75

Trafny komentarz. Film niezwykle wolny, ale jednocześnie przenikliwy. Scena, a w zasadzie sceny z upadkiem ze schodów są dla mnie mistrzowskie.. No i piękne. Warto wracać do tego filmu, bo jest do czego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones