PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=779413}

Hotel Mumbaj

Hotel Mumbai
7,4 10 120
ocen
7,4 10 1 10120
Hotel Mumbaj
powrót do forum filmu Hotel Mumbaj

Film pokazuje prawdziwe oblicze islamu. Zabić jak najwięcej niewiernych i samemu zginąć - oto cel. Nie spodoba się ten film lewaczkom, oj nie,,,

ocenił(a) film na 8
AchitofelGilonita

Spodobał się. I chociaż nagminnie moje wypowiedzi klasyfikowane są jako lewackie (idiotyzm to zresztą) - każdy terroryzm przez myślących ludzi jest oceniany zdecydowanie negatywnie. Oprócz tego bardzo dobrze zrobiony film.

Agatonik

No właśnie...bo powinien być tępiony, niszczony w zarodku, a nie "oceniany zdecydowanie negatywnie"! Poza tym, to co się dzieje w obecnych czasach, zwłaszcza w Europie, islam powinien być wyparty i zdelegalizowany. Niestety, ale religia ta i cywilizacja muzułmańska, jak ja to nazywam nie powinna mieć miejsca w Europie.

ocenił(a) film na 8
damiano82

Tak samo jak katolicyzm

Agatonik

No i właśnie dlatego ludzie piszą o Tobie jako o lewaku. Abstrahując od tego, że nie jestem "wierzącym" człowiekiem, moim zdaniem to właśnie islam w obecnych czasach jest nieporównywalnie większym zagrożeniem dla ludzi. Takie twory jak Boko Haram, ISIS, wszelkie zamachy i mordy w Europie to niewątpliwie zasługa tej chorej "muzułmańskiej cywilizacji".

Agatonik

Mialas okazje zablysnac i udowodnic ludziom ze warto cie potraktowac powazniej niz parschnieciem smiechem pod nosem... ale wyszlo jak zwykle ¯\_(ツ)_/¯

ocenił(a) film na 3
AchitofelGilonita

Największy akt terroru w dziejach Europy został dokonany przez białego prawaka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones