PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=779413}

Hotel Mumbaj

Hotel Mumbai
7,4 10 099
ocen
7,4 10 1 10099
Hotel Mumbaj
powrót do forum filmu Hotel Mumbaj

Świetnie się to oglądało od pierwszej do ostatniej minuty - jeden z lepszych filmów o takiej tematyce(terroryści,zakładnicy)jaki ostatnio widziałem.Ten film to koronny dowód na to,że obywatele powinni mieć łatwiejszy dostęp do broni - gdyby choć kilkunastu gości miało przy sobie broń,to by te pastuchy takiej rzezi nie dokonały.Jest w tym filmie napięcie,są emocje,są dobre zdjęcia(czuć klimat Indii),jest nieżle ukazana praca personelu w tym hotelu no i sam hotel robi duże wrażenie - niezły wypas.Tak an marginesie to nie do wiary,że w 21 wieku taki ekskluzywny hotel nie miłą własnej uzbrojonej ochrony?Szczerze polecam.

ocenił(a) film na 8
kleju30

Nikt nie powinien mieć broni - nie byłoby zabijania z taką łatwością

ocenił(a) film na 8
Agatonik

Domyślam się, że mam do czynienia z dziewczyną? Jest takie powiedzonko:
"Bóg stworzył ludzi wolnymi. Samuel Colt stworzył ludzi równymi"
Gdy masz przy sobie broń palną, teoretycznie masz szanse spacyfikować napastnika o 30 cm od Ciebie wyższego. Gdy nie masz, zrobi z Tobą, co będzie chciał. A świry na świecie zawsze były, są i będą.

JackHolborn

Masz broń, świr ma broń. Skąd przekonanie, że zdążysz wyciągnąć swoją broń? Masz równe szanse, tylko jak już wiesz, że to świr, a ty masz czas na wyciągnięcie broni. Nie było by broni palnej? Nic by to nie zmieniło, bo są noże. Dostępne. Dla każdego. Zabronisz noży? to bandyci będą dzidy robić ;D Problem to przyzwolenie nawet dla zwykłych patusiarskich zachowań. Gdyby ci normalni, raz, drugi, trzeci dali do zrozumienia, zę jakiekolwiek debilne zachowania, nie są mile widziane, to by może było normalniej, ale każdy patrzy na swoje życie, i nie chce problemów, i to też rozumiem. No ale i tak zostałyby totalne świry, które bazują na głupiej ideologi. A nawet gdyby zrobić utopię, gdzie każdy jest wychowany tak samo, to i tak jest coś takiego jak wrodzony charakter, którego nie da się zmienić.Ludzie też zbyt łatwo ulegają presji, i jakoś lubią słuchać głąbów.

ocenił(a) film na 8
toyminator

Przeciwnicy powszechności broni palnej wśród Polaków zbijają argument powszechności tejże w Szwajcarii połączony z niewielkim odsetkiem przestępstw z bronią w ręku tym, że w takiej Szwajcarii to co innego, tam społeczeństwo jest do tego przyzwyczajone od pokoleń, a u nas to by się powybijali. No ale przecież w Szwajcarii też od czegoś zaczynali! Pozwólmy więc rok, dwa na znaczne złagodzenie przepisów i dajmy Polakom szansę, bo gadanie "co by było, gdyby" do niczego nie prowadzi. Cały czas mam na myśli upowszechnienie broni w Polsce, ale połączone z przywróceniem kary śmierci, żeby broń była do obrony, nie do krzywdzenia innych.

JackHolborn

Jesteś tego przykładem

ocenił(a) film na 9
kleju30

obejrzalem dzis w nocy, film mnie rozwalil emocjonalnie

ocenił(a) film na 9
kleju30

Film rzeczywiście mocny... Emocje, strach i napięcie namacalne- kawał dobrego kina

kleju30

Zgodzę się z łatwiejszym dostępem do broni przy założeniu, że samo obywatelstwo wymagałoby spełnienia pewnych warunków. Obok pastuchów wykluczyłbym również lewaków i skazanych przestępców.

HamiIkar

A ja prawackich bezmózgich zjebów

vigilans

W pełni się zgadzam. Bezmózgim zjebom ograniczyłbym dostęp do broni niezależnie od ich poglądów. W przypadku lewaków jest to o tyle łatwiejsze, że nie występują inni niż w/w.

HamiIkar

Każdy kto jest za wprowadzeniem łatwiejszego dostępu do broni jest bezmózgim zjebem. Głupie polaczki z kompleksami by się dorwali do broni i mielibyśmy tutaj drugie stany gdzie co drugi nastolatek jest gangsterem i ma klamke za paskiem. Nie dzięki.

BartasBartas

Każdy kto używa takich kozackich sformułowań wobec kogoś od kogo dzieli go bliżej nieokreślona przestrzeń i mniej lub bardziej urojone poczucie anonimowości jest po prostu pi2dą. Najprawdopodobniej również zakompleksioną. Co do sformułowania "polaczki" to cóż, niezależnie od etnicznego pochodzenia osoby, która z niejasnych przyczyn cię wysrała na ten świat to z jakiegoś mrocznego powodu zadbała byś liznął polszczyzny w stopniu chociażby homeopatycznym. Możesz się nie utożsamiać ale masz to piętno w genach. Nie wiem po kiego chvja się w ogóle do mnie zwróciłeś w takim tonie. Powiedz to komuś twarzą w twarz a potem się pochwal ile ci policzył chirurg szczękowy.

HamiIkar

No i właśnie takie bezmózgie małpy jak ty które wszystko chcą rozwiązywać agresją i dawaniem w morde najbardziej chcą łatwiejszego dostępu do broni. Zakompleksione pi*dy co myślą że jak będą miały klamke pod ręką to im jaja urosną. Zawsze będziesz psim pomiotem. Żałosnym małym człowieczkiem.

BartasBartas

Typowe dla lewackiego zjeba przypisywanie własnych deficytów osobie, którą się uprzednio zaatakowało. To się nazywa projekcja, móżdżku sformatowany po linii GieWu, Krytyki czy Oko. press. Nawet czasami czytuję te wysrywy, więc nie muszę podejmować dyskusji, bo po samym wstępie mogę przewidzieć dokąd ona by poprowadziła. Kto spotkał jednego lewaka ten spotkał wszystkich. Nie mam fantazji o dawaniu w mordę takiemu ścierwu jak ty, jedynie wskazuje na typowość takiej postawy jak opisana wyżej. Ty mnie zaczepiłeś, ja odpowiedziałem na twoim poziomie. Faktem jest to że to ty jesteś agresorem.

ocenił(a) film na 8
kleju30

Najbardziej mnie wk..wia, że te tępe pastuchy nie rozumieją, iż skoro nie podoba im się imperializm amerykański czy brytyjski, to niech zabiją prezydenta USA lub premiera brytyjskiego, ale co na miłość boską winni są przypadkowi ludzie, którzy nic złego im nie zrobili? Tak jak śp. Piotr Stańczak, polski geolog zarżnięty w Pakistanie? Faktem jest, że Amerykanie sami ich prowokują do takich czynów rozpętując tzw. "wojnę z terroryzmem" (czytaj: o zasoby ropy), którego nie było dopóki nie napadli np. na całkiem przyjazny nam dotąd Irak doprowadzając rękami tych durnych, prymitywnych jankeskich sołdatów do wybicia miliona irackich cywilów i strzelania do babilońskich zabytków jak dzicz mających po 6000 lat.

ocenił(a) film na 8
JackHolborn

Dopełnieniem tego zachodniego szaleństwa jest to, że dla takich masowych morderców nie ma kary śmierci, tak jak dla Brejvika, który po zabiciu 77 osób zażyczył sobie w celi PS4, bo się nudzi, a dano mu w więzieniu przestarzałe PS3. Oni się z nas śmieją.

ocenił(a) film na 8
JackHolborn

W pełni się z Tobą zgadzam kolego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones