PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=847038}

Góra w ogniu

Tian Huo Wei Qing
5,1 1 364
oceny
5,1 10 1 1364
Góra w ogniu
powrót do forum filmu Góra w ogniu

Straszny shit

użytkownik usunięty

Ten film jest tak głupi, ze naprawdę się zastanawiam jaki poziom intelektualny mają osoby,które dają temu gniotowi 8-10 gwiazdek. To naprawdę jest taka kupa, że głowa mała. Tak, wiem, są gusta i guściki, ale ten shit nie ma żadnych walorów filmowych.

Np. ty dałeś 9 Leonowi Zawodowcowi, ja dałem 5. Dla mnie był sredni dla ciebie super. Tak jak pisałeś są gusta i gusciki. ;)

użytkownik usunięty
Radek_Traczyk

Jak ty porównujesz jeden z najbardziej kultowych filmów tym g... to nie ma w ogóle o czym rozmawiać.

Może i kultowy, to się zgodzę, ale niezbyt dobry. Przy takim np. Skazanych na Shawshank to Leon jest gównem.

użytkownik usunięty
Radek_Traczyk

Na pewno gównem jest to co Ty oceniłeś tutaj na 10. Jeżeli jeden z najlepszych filmów jakim są Skazani na Shawshank stawiasz na równi z tą kupa to naprawdę...litości.

Do 33 sekundy zwiastunu (dalej nie mam czasu) mogę powiedzieć, że tak - film i role aktorskie są słabe. Jednak w gatunku katastroficznym nie patrzy się głównie na role aktorskie.
Porównujesz głupich ludzi z ich 8-10 gwiazdkami. Ja mógłbym powiedzieć do ciebie coś w deseń "Jeździsz europejskim czterokołowym gównem. Wiadome, że francuskie samochody i małe auta są tak bez sensu i nie mają w sobie nic.". Niestety nie powiem, bo każdy patrzy na co innego, choć może się mylić. Nie porównuj nigdy w życiu subiektywnych opinii obcych osób ze swoim typem myślenia. Gwiazdki niewiele znaczą. To tylko subiektywna opinia, czyjaś. Ktoś może się oddać chwili i nie patrzeć na grę aktorską, czy błędy scenariusza tylko widzieć efekty. Jesteśmy tylko ludźmi.

ocenił(a) film na 6
Mateusz_Szurlej

Ten film to po prostu niezła rozrywka, ale dlaczego głupi? uzasadnij

użytkownik usunięty
Mateusz_Szurlej

Po pierwsze nie mów mi co mam subiektywnie oceniać. Ten film to gówno i dla mnie tyle w temacie. Film jest głupszy niż filmy Vegi. Każdy sam oczywiście oceni. Chcesz mu dawać 10, dawaj. Potem jednak robisz krzywdę ludziom, jak zaczynają takie szroty oglądać. I jeszcze mi piszesz o jakimś zwiastunie (czyli rozumiem, że nawet nie oglądałeś).

ocenił(a) film na 6

tys jest głupi jak but, tu nie chodzi o to i nawet o film, zobacz se do konca jak to krecone, to jest super w Chinskich filmach. Nie rozumisz przenośni bo jesteś za płaski. Ameryka jak nagrała gniota 3h to było super ja , oni ino tak myślą bo Ameryka to zło, a tu tylko zwykła erupcja wulkanu nic wiecej i pokazane jak człowiek jest głupi że tam jeszcze sie buduje itp. itd. "2012"

użytkownik usunięty
rysiu266

Nie ja jestem głupi tylko Ty jesteś zwykłym cwelem, który zjadł swój własny rozum. Akurat kino azjatyckie bardzo cenię, ale tego gówna na pewno nie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones