PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=709701}

Fru!

Gus, petit oiseau, grand voyage
5,4 2 915
ocen
5,4 10 1 2915
Fru
powrót do forum filmu Fru!

Niestety słaby

użytkownik usunięty

Tuż po premierze tego filmu w Polsce i jego pierwszym obejrzeniu moja opinia o nim była lepsza, ale teraz już to wygląda inaczej...
Ciężko mi cokolwiek powiedzieć o fabule, bo tutaj takowej praktycznie nie ma. Cieszy mnie fakt, że twórcy odpuścili sobie tzw. "toaletowy humor", ale w miejsce tego Kino Świat zrobiło fatalny dubbing, który w ogóle nie ma nic wspólnego z oryginałem, a opierające się głównie na ptasich grach słownych dialogi nie mają żadnego sensu i powodują zażenowanie. Do tego morał a la "Madagaskar 3", który propaguje okłamywanie innych z wyłącznie egoistycznych pobudek.
Z drugiej strony zaś "Fru" ma w miarę ładną oprawę graficzną, dobrą ścieżkę dźwiękową i parę interesujących postaci takich jak choćby Karol. Czuję też mimo wszystko sympatię do głównego bohatera, który według mnie zasługiwał na lepszą historię.
Podsumowując, to zdecydowanie nie jest najgorsza animacja jaką kiedykolwiek widziałem, ale niestety jest też daleka od bycia najlepszą. Moja ocena to 4/10!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones