PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=38208}

Dar widzenia

The Sight
6,2 431
ocen
6,2 10 1 431
Dar widzenia
powrót do forum filmu Dar widzenia

super!!!

ocenił(a) film na 8

Bardzo dobry film jak na produkcję tylko telewizyjną. Niezłe efekty specjalne, wciągająca fabuła, na którą składa się zagadkowa intryga, no i przede wszystkim główny bohater lub raczej sposób w jaki odgrywa go Andrew McCarthy. Jak on wspaniale zagrał strach. Wielkie uznanie dla tego uznanego przecież aktora.

ocenił(a) film na 7
IvanH

O, widzę, że mnie
uprzedziłeś. A niech to!:) Też pozytywnie mnie zaskoczył - jak na film TV b. sprawnie i starannie zrealizowany (ale przecież reżyserował go późniejszy twórca znakomitego - niech się krytycy pier#@&% -"Resident Evil"). Poza tym za udane uważam połączenie thrillera (motyw psychopaty) i horroru (motyw duchów). Ale czy Andrew McCarthy to uznany aktor? Na takiego się zapowiadał, gdy grywał w filmach typu "Ognie Św.Elma", czy "Mniej niż zero". Potem było gorzej. Jednak w "Darze", jako człowiek dorastający do swojego przeznaczenia, jest rzeczywiście dobry. A swoją drogą zakończenie wskazuje, że to chyba miał to być serial (?).

ocenił(a) film na 8
killashandra

ale tego to się nie spodziewałem...
że Ty tez ten film zobaczysz. No teraz to już jestem pewny, że oglądamy te same filmy :-) Więc tak: gdzieś przeczytałem, że "Dar widzenia" był pilotem serialu, no ale tutaj nasuwa się kwestia z "Pulp". Andrew McCarthy tak jak Mia Farrow zagrał w pilocie serialu, który niestety nie wszedł do produkcji. Ale jestem tym cholernie zdziwiony i mam nadzieje, że sie mylę i że taki serial w końcu powstanie. A tak btw to jestem pod wrażeniem twojej wiedzy, wogóle na przykład na temat McCarthiego. Fakt znany to on był w latach 80, ale teraz sukcesy odnosi na Broadway'u i chyba mu to pasuje. No ale napisze jeszcze raz, nie wiem czy to wcześniej pisałem, chyb tak, w "Darze widzenia" jest świetny, a momenty zdziwienia i strachu gra tak doskonale, że lepszej gry naprawdę nie widziałem. Miło, że się zgadzasz w jego ocenie :-)

ocenił(a) film na 7
IvanH

Nie bądź taki zdziwiony
Staram się oglądać wszystko, co pachnie fantastyką albo horrorem (który też właściwie należy do dziedziny fantastyki), o ile mam czas. Te same filmy? To chyba wynika z dostępu do CANAL+, o ile się nie mylę. Przeceniasz moją wiedzę. McCarthy'ego zawsze lubiłam. Co jeszcze? Aa, ta "Farrow" to chyba z rozpędu Ci wpadła?:))

ocenił(a) film na 8
killashandra

ta z rozpędu.
Fajnie, że lubisz McCarthiego ja się właśnie nim teraz zainteresowałem. W jego profilu jest zdjęcie wysłane przeze mnie, a niedługo będzie takż i opis (mam nadzieje). No z Canal+ to masz racje :-)

ocenił(a) film na 7
IvanH

Pliz...
mógłbyś się ze mną choć raz kategorycznie, energicznie, jakkolwiek nie zgodzić?;-)

ocenił(a) film na 8
killashandra

mógłbym i zrobię to...
... jeśli dasz mi powód. Poczekamy zobaczymy i nie myśl, że jestem taki ugodowy, bo jeszcze się możesz zdziwić...:-)

ocenił(a) film na 7
IvanH

Mmmm...
to rozumiem. Ani myślę tak myśleć. Innymi słowy: przez myśl mi nie przeszło, że Cryptkeeper może być ugodowy :)

ocenił(a) film na 8
killashandra

Cześć. Piszę tutaj, bo gdzie indziej nie ma szans, żeby znaleźć do Ciebie kontakt. Odezwij się Filmwebowa koleżanka. Wieki temu pisaliśmy te komentarze :)

IvanH

wow, jak romantycznie :P ;)
był jakis finał tej wzruszajacej historii? moze napiszemy scenariusz :P

ocenił(a) film na 10
IvanH

Całkiem niezły film! Generalnie za opowieściami o duchach nie przepadam, ale Andrew McCarthy to jeden z moich ulubionych aktorów, więc się skusiłam... i nie żałuję!;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones