PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=37098}

Braterska obietnica

A Brother's Promise - The Dan Jansen Story
7,5 85
ocen
7,5 10 1 85
Braterska obietnica
powrót do forum filmu Braterska obietnica

film

użytkownik usunięty

film jest super obejrzalam go chetnie zwlaszcza ze interesuje sie lyzwiarstwem i kiedys chcialabym dosteac medal he he ale to tylko marzenia

hej :) mam pytanie co powiedział ten ojciec do Danny'ego, kiedy on się zapytał, "jak Ty to widzisz" i on całkiem na koncu coś powiedział, po czym dodał "tak własnie to widzę" i uśmiechnęli się oboje. bo w tym momencie moja młodsza siostra zaczęła płakac....;/:D i nie zdązyłam przymknąć drzwi:P
P.S MArzenia są po to by je realizować, przecież nie musi być to medal na olimpiadzie, prawda...? ja się o tym przekonałam, bo jestem tancerką i po prosry wiem, że zwykłe podium na zwykłym turnieju (tzn. nie o światowym zakresie) jest niezwykłe, bo jest wynagrodzeniem za to nad czym tak ciężko pracowałam. PO PROSTU :) i mogę rzec, że trzymam za Ciebie kciuki!
co do filmu powiem jeszcze, że gdyby nie była to historia prawdziwa, nie do końca uwierzyłabym, że tak może byc na prawdę, ale dzięki tej "prawdziwości" jeszcze bardziej da się uwierzyć, że w życiu wcale nie jest aż tak źle ;))
pozdrawiam,

ocenił(a) film na 7

Bardzo sympatyczny, ciepły i wzruszający. Faktycznie, jeszcze "milej" ogląda się ze świadomością, że historia oparta jest na faktach. Z chęcią bym sobie go ściągnęła, ale nie wiem, czy gdziekolwiek jest.. Jak coś, to dajcie znać ;)
pozdr

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones