Od najnowszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Tytuły filmów - proszę o pomoc

użytkownik usunięty

Witam,

Szukam tytułów 2 filmów - bardzo byłbym wdzieczny za pomoc.

1. Pierwszy film kiedyś widziałem na regionalnej trójce - czyli nie należy
do najnowszych. Było o 2 gościach obsługujących karetke pogotowia
(sanitariusz i młody lekarz), którzy wpadli w narkotyki. Jeden na końcu
zginął (sanitariusz), a drugi poszedl...

więcej

W kinowej wersji zapowiedzi filmu Władca Pierścieni: Dwie wieże pojawił się motyw muzyczny z pewnego filmu -moze ktoś wie co to za film ??? Pozdrawiam wszystkich cieplutko :-)

W sobotę "leciał" nowy Juliusz Cezar na TVP1. Richard Harris grał w nim Sullę. Film widać telewizyjny.... ale i tak o niebo lepszy od "Blablatora" w kwestii oczywiście ukazywania mechanizmów rządzenia w Republice. "Blablator" był dobry w innych zagadnieniach.. ale to inna bajka!
Chętnie odkupię kasetę - jeżeli ktoś...

więcej

Krąg ktoś oglądał ten film??
Ja tak!!! Spox obsada! Normalnie tak się zdygać można, że głowa mała. :)

Czy ktoś to widział?

użytkownik usunięty

Film widziałem w telewizji, w Regionalnej Trójce. Bardzo mnie zaciekawił, ale zapomniałem tytuł. Oto opis treści.
Do prostego rosyjskiego polarnika przyjeżdża na zimę studentka, chyba Francuzka. Ona uczy się życia w odosobnieniu, on pragnie "być z nią blisko", ale nie potrafi jej skusić

re Help..:)

użytkownik usunięty

Data: 2003-02-19 07:40
Autor: Bigos [riptor@poczta.onet.pl]
Tytuł: Help..:)
Wampir z Feratu
http://www.kns.us.edu.pl/slawia/filmy/wampirzferatu.html

Star Trek Nemesis

użytkownik usunięty

niedługo w polsce premiera Star Trek Nemesis myśle że większość z was pewnie nieinteresuje się star trek-iem ale ja bardzo bym zachęcał ludzi lubiących s-f aby wybrali sie na ten film star trek to naprawde bardzo dobra rozbudowana saga s-f żle traktowana w polskiej tv pewnie wielu zwas tak naprawde niewie jaki jest...

więcej

Siostry Magdalenki

użytkownik usunięty

Czy ktos moze wie, kiedy na polskich ekranach bedzie mozna obejrzec film"The Magdalene Sisters"??

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones